Podróżować w nieznane, odwiedzać dalekie kraje, a jednocześnie czuć się jak w domu? Tak, to możliwe! Volkswagen T6.1 California Ocean daje Ci taką nieograniczoną swobodę. Możesz spędzić najpiękniejsze dni w roku, zatrzymując się w podróży tam, gdzie zobaczysz najpiękniejsze widoki. W końcu to samochód kempingowy z wysokiej jakości wyposażeniem, w którym swobodnie nocować mogą cztery osoby. 

Cóż może być przyjemniejszego niż śniadanie na łonie natury? Z Volkswagenem California Ocean to żadne wyzwanie. Dzięki chowanemu w przesuwnych drzwiach stolikowi, krzesłom turystycznym chowanymi w klapie bagażnika oraz dzięki kuchni z wbudowaną kuchenką gazową, zlewozmywakiem i lodówką kompresorową z funkcją mrożenia, przygotowanie każdego posiłku w warunkach kempingowych, to sama przyjemność. Zresztą w tym samochodzie znajdziemy jeszcze wiele innych świetnie pomyślanych rozwiązań technicznych ułatwiających spędzanie wakacji na kempingu – nie na darmo Volkswagen California nazywany jest „szwajcarskim scyzorykiem” wśród kamperów.

Volkswagen California to po prostu funkcjonalny dom na czterech kółkach z praktycznie zaprojektowaną przestrzenią, w której można podróżować, spędzać czas wolny i wygodnie nocować. Choć mówimy tu o wersji Ocean, to model ten dostępny jest w trzech wersjach wyposażenia: Coast, Ocean i Beach. Dwie pierwsze wersje pojazdu mają typowo mieszkalne, kempingowe wyposażenie, natomiast wersja Beach, którą opcjonalnie podróżować może nawet siedem osób, to świetna propozycja na weekendowy wypad w większym gronie.

Lubisz spędzać czas aktywnie? Swobodnie podróżować i cieszyć się każdą chwilą na łonie natury? Nie zastanawiaj się! Volkswagen California jest właśnie dla Ciebie!