Prawdziwy podróżnik powinien być gotowy na każdą okazję. Wraz z wiosną zaczyna się czas weekendowych wypraw. Trekking, rowery, górskie wycieczki, nordic walking, skałki – pogoda wreszcie pozwala na wszystkie te dziedziny sportu. Starając się przewidzieć wszystko pakujesz zapas wody, coś słodkiego na wypadek spadku energii, odpowiednie ubrania, sprzęt, ale czy pamiętasz o higienie? Warto, bo przecież każdy podróżnik z doświadczenia wie, że warunki napotkane w hotelach, ośrodkach, hostelach lub innych miejscach bywają... różne. Dlatego warto mieć ze sobą coś co sprawi, że zawsze będziesz panować nad sytuacją.
 


 

Nieduże, kompaktowe opakowanie, bardzo użyteczny system otwierania i zamykania, a w środku nawilżany papier toaletowy – to w zupełności wystarczy by zdobyć przewagę w każdym miejscu, w którym przyjdzie nam zadbać o swoje potrzeby. Papier Velvet jest dostępny w trzech wariantach, dwa z nich są zapachowe, trzeci dyskretnie bezzapachowy. Sprawdzają się w sytuacjach łazienkowych, na trasie, a nawet w warunkach ekstremalnych, bo opakowanie pozwala na szybkie wydobycie listka i natychmiastowe zamknięcie bez ryzyka zabrudzenia pozostałych. Dlaczego nie rolka? Nie musisz niczego rozwijać, odrywać, przekładać z ręki do ręki. Po prostu – otwierasz, korzystasz, zamykasz i koniec.
 

Papier nawilżany Velvet jest biodegradowalny i można go wyrzucać do toalety bez ryzyka dla środowiska. Mała paczuszka zmieści się w walizce, plecaku, a nawet torebce. Nie zapomnij jej zapakować przed podróżą.

Advertisement