Polska zaprasza na jednodniowe warsztaty fotograficzne dla amatorów. Podczas kursu profesjonalnych porad udzielą nasi najlepsi fotografowie. Dowiesz się, jak wykorzystać sprzęt, który posiadasz, zapoznasz z jego podstawowymi funkcjami. Dostaniesz cenne wskazówki na temat tego, jak zrobić profesjonalne zdjęcie. Warsztaty trwają ok. 7 godzin, dostępnych jest 5 terminów.

Magazyn National Geographic od zawsze jest związany z fotografią najwyższej jakości, skupia wokół siebie najlepszych fotografów na świecie. Kompetencje w zakresie fotografii pozwoliły na stworzenie jednego z najważniejszych wydarzeń fotograficznych w Polsce: Wielkiego Konkursu Fotograficznego, który do tej pory miał już 8 edycji (trwa 9 edycja).

National Geographic Polska jest również organizatorem licznych wystaw fotograficznych – w 2012 roku, na terenie centrów handlowych, powstało 21 ekspozycji.National Geographic.

Warsztaty fotograficzne
National Geographic Polska skierowane są przede wszystkim do amatorów – osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z fotografią albo sporadycznie korzystających z aparatu fotograficznego, utrwalających rodzinne wydarzenia czy wakacyjne podróże. Na warsztatach każdy z uczestników może zapoznać się z tajnikami fotografii, poznać wszystkie funkcje swojego aparatu i zapoznać się z najlepszymi na świecie fotografiami NG. Teraz możesz wykupić kurs w specjalnej cenie na gruperze: