Na zwycięzców konkursu, którzy wyłonieni zostaną w 3 etapach, czeka niecodzienna przygoda.

29 kwietnia 2 pary wylecą prywatnym odrzutowcem z Warszawy do stolicy Tyrolu – Innsbrucka, skąd przejadą dalej luksusową limuzyną do jednego z najlepszych hoteli w dolinie Ötztal.

Na miejscu na zakochane gwiazdy czekać będzie masa niespodzianek: prywatny instruktor narciarstwa, jazda na nartach w wiosennych promieniach słońca, test najnowszych nart, kolacja w restauracji panoramicznej słynnego kompleksu term Aqua Dome i udział w wielkim festiwalu lodowcowym, kończącym sezon zimowy w Sölden.

Sezon narciarski na lodowcu trwa od początku października do końca kwietnia. Wczesną wiosną dolina budzi się do życia, krajobraz się zieleni a temperatury rosną z dnia na dzień. Śniegu nie brakuje natomiast na wysokości ponad 3.000m, gdzie w wiosennej aurze korzystać można z ostatnich chwil na nartach. W ramach kończącego sezon festiwalu, 1 maja na scenie ustawionej na szczycie lodowca Rettenbachgletscher wystąpi zespół Silbermond.

Dolina Ötztal kryje w sobie jeszcze jedną perełkę: termy Aqua Dome z kompleksem podgrzewanych basenów i saun w miejscowości Längenfeld, gdzie zrelaksować się można po intensywnym dniu na nartach.

Informacje o dolinie:
http://www.antyradio.pl
http://www.tyrol.pl
http://www.soelden.com