Barcelońską markę charakteryzują przede wszystkim wyjątkowe samochody. Jednak w swojej kolekcji posiada również produkty, które są przeznaczone dla osób lubiących miejski styl życia: unikalne torby, specjalnie przystosowane do prowadzenia pojazdu okulary, miejski rower oraz odzież. Gadżety powstały we współpracy z cenionymi projektantami i odzwierciedlają DNA marki: design, rzemiosło, wyrafinowanie, miejskość i sportowe osiągi. Łączy je unikalność i wyjątkowość.

Unikalne torby TRAKATAN
Dla osób ceniących wygodę, żyjących w miejskim pędzie, dobrze dobranym upominkiem będzie np. torba. Dedykowana linia akcesoriów powstała we współpracy z zespołem projektowym TRAKATAN. Produkowane we włoskim Turynie teczki oraz torby zostały wykonane ze skóry garbowanej. Materiał, który posłużył do ich produkcji, czyli miedziana skóra, został stworzony specjalnie dla marki CUPRA.

Torby znajdą swoje zastosowanie w wielu sytuacjach. Przydadzą się do codziennej pracy, w wielkomiejskim zgiełku, na zakupy, ale i podczas weekendowego wypadu za miasto, a nawet dalszej podróży. Są uniwersalnym gadżetem, skrojonym pod potrzeby mieszkańca miasta.

Okulary do jazdy samochodem we współpracy z L.G.R.
Dla miłośników gadżetów i szybkiej jazdy CUPRA proponuje okulary przeciwsłoneczne przeznaczone do jazdy samochodem produkcji firmy L.G.R. Wykonywane są ręcznie we Włoszech i przyciągnęły już uwagę wielu gwiazd, w tym Toma Cruise’a, Gigi Hadid czy Marion Cotillard. Model Lawrence Lap został stworzony specjalnie dla hiszpańskiego producenta. Okulary powstały ze stali nierdzewnej, skóry i hartowanego szkła mineralnego, a inspirację dla projektu stanowiły barwy i wartości marki CUPRA.

CUPRA dla sportowych entuzjastów
Pozostając wiernym swojemu zaangażowaniu w świat padla, CUPRA weszła współpracę z firmą WILSON Sporting Goods Co. Obie marki zaprezentowały wyjątkową kolekcję Capsule. W jej skład wchodzi m.in. rakieta WILSON Bela CUPRA Padel, która łączy precyzję i moc w jednym doskonale zbalansowanym narzędziu. Została ona stworzona z myślą o graczach, którzy szukają nie tylko wydajności, ale również stylowego i indywidualnego podejścia do swojej pasji. Aby kompletnie wyposażyć graczy w niezbędne akcesoria, kolekcja obejmuje także praktyczną torbę na padel, idealną do przechowywania rakiety i innych niezbędnych elementów podczas podróży na kort.

CUPRA to marka łącząca niekonwencjonalny styl i wyjątkowe osiągi. Powstała w 2018 roku w Barcelonie. Siedziba marki znajduje się w Martorell pod Barceloną, a sprzedaż odbywa się poprzez sieć wyspecjalizowanych punktów na całym świecie.