W październiku br. minie 20 lat od daty ukazania się pierwszego numeru polskiej edycji magazynu National Geographic. Przy przygotowywaniu każdego z ponad 230 wydań przyświecała nam jedna misja: wiara w to, że dobrze opowiedziane – za pomocą słów i obrazów – historie potrafią zmieniać sposób postrzegania świata i naszej roli w nim.

Z okazji 20 urodzin redakcja National Geographic Polska zaprasza pasjonatów fotografii i fotoreporterów do udziału w wyjątkowym konkursie. Przyślijcie nam swoje fotoreportaże – najlepszy z nich zostanie opublikowany w październikowym wydaniu magazynu!

NAJWAŻNIEJSZE ZASADY

Czekamy na Wasze fotoreportaże, czyli fotograficzne opowieści – do 20 zdjęć w formacje jpg – z towarzyszącym tekstem na 6–8 tys. znaków. Tematyka:  natura, kultura, społeczeństwo i inspirujące ludzkie historie. Z kraju lub zagranicy. Zgłoszenia należy przesłać pod adres konkurs-ng@burdamedia.pl do 1 września. W temacie wiadomości należy wpisać "Konkurs - 20 lat NG".

Najlepszy spośród nadesłanych materiałów opublikujemy na łamach październikowego wydania magazynu National Geographic.

Dodatkowo autorka/autor najlepszego fotoreportażu otrzyma nagrodę rzeczową, którą jest

- torba turystyczna The North Face Base Camp Duffel Bag XL

Regulamin konkursu jest dostępny pod tym linkiem: https://www.national-geographic.pl/national-geographic/wielki-konkurs-z-okazji-xx-lecia-national-geographic-polska-regulamin

 

Zdjęcie główne: @Adobe Stock

 

 

Redakcja