Zgodnie z noworocznym postanowieniem Air France obsypuje promocjami na popularnych trasach. Tym razem na liście superokazji znalazły się trzy egzotyczne kierunki – Gwadelupa, Dominikana i Brazylia. Bilety lotnicze w atrakcyjnych cenach można kupić tylko przez trzy najbliższe dni, do 25 stycznia br.

W specjalnej ofercie Air France na Gwadelupę, położoną w Ameryce Środkowej (w rejonie wysp Małych Antyli na Karaibach), zwaną również „wyspą motylem”, można polecieć już za 2199 PLN. Gwadelupa składa się z dwóch części oddzielonych cieśniną, które swoim kształtem przypominają skrzydła motyla. Wschodnie skrzydło o podłożu wapiennym zachwyca koralowcami i białym piaskiem plaż. Skrzydło zachodnie pochodzenia wulkanicznego kryje wodospady, gorące źródła i czynny wulkan. Drapieżny klimat tej części nadają tropikalne lasy i plaże w kolorze czarnym i różowym.

W świetnej cenie, bo już od 2499 PLN, można polecieć francuską linią również na Dominikanę. Tym razem nie zabrakło też słynnego Sao Paulo, do którego przelot w promocji kosztuje od 2739 PLN. Latem Brazylia, gospodarz tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, przygotowana jest na tłumy turystów z całego globu.

Bilety w promocyjnych cenach obowiązują na loty, które można realizować w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Ceny dotyczą przelotu w obie strony z wylotem z Warszawy z uwzględnieniem podatków i opłat lotniskowych.