W sprzedaży charytatywna płyta z kolędami i pastorałkami "Fala Dobra". Płyta została wydana przez  Fundację Pozytywne Inicjatywy i Polską Akcję Humanitarną. Przedsięwzięciu patronuje Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska. Na krążku można usłyszeć dzieci z Zespołu Szkół im. Macieja Płażyńskiego w Pucku i osobowości  ze świata sztuki, mediów i polityki. Oprócz kolęd i pastorałek na krążku znajdzie się bajka świąteczna w formie słuchowiska radiowego "O tym, jak Biszkopt uratował Święta". W role postaci z bajek wcielili się m.in. Anna Komorowska, Anna Dymna, Elżbieta Bieńkowska, Wojciech Malajkat, Edyta Olszówka, Maria Seweryn.

- To obowiązek tych, którzy są wyróżnieni byciem popularnym - mówi o swoim uczestnictwie w projekcie Edyta Olszówka. -  Mimo ceny za tę profesję i mimo cieni popularności jest jeszcze ta jasna strona, że coś można zrobić dla drugiego człowieka.

Płytę promuje także teledysk z udziałem dzieci oraz znanych osobistości:

Zupełnie nowym pomysłem jest umieszczenie na krążku podkładów kolęd z "Fali Dobra" do samodzielnego śpiewania. Ułatwi je również załączony do płyty śpiewniczek.

"Falę Dobra" można nabyć za 19,99 zł za pośrednictwem serwisu allegro.pl . Więcej informacji o "Fali Dobra" znajdziecie Państwo na stronie przedsięwzięcia - www.faladobra.pl.