Festiwale National Geographic od wielu lat są świętem pasji, przygody i marzeń. Nie inaczej będzie i tym razem. Podczas tego wyjątkowego rejsu wystąpią znani podróżnicy, fotografowie, dziennikarze i eksplorerzy. 

Tematem przewodnim będą Skandynawskie Podróże czyli opowieści o morzu oraz bliższej i dalszej Skandynawii.

Na pokładzie niesamowite osoby

Podczas rejsu ze Świnoujścia do Ystad będzie można spotkać się z Mateuszem Waligórą, specjalistą od wypraw w najbardziej odludne miejsca planety. W 2021 podróżnik przeszedł prawie 600 km wzdłuż polskiego wybrzeża. 

Naszym kolejnym towarzyszem w podróży będzie Kamila Kielar, która kilka miesięcy rocznie spędza na wyjazdach adventure i reporterskich, zazwyczaj na północy, opowie m.in. o przejściu Laponii, ale też o samotnych kajakowych wyprawach. 

Na pokładzie nie zabraknie również Aldony Hartwińskiej, która prowadzi bardzo popularny blog poFIKAsz przybliży nam szlak śladami Szwedzkiego Układu Słonecznego. 

Zaś przewodnik Tomasz Duda i wicenaczelny Travelera Michał Cessanis, porozmawiają o Południowej Szwecji - krainie kontrastów i różnorodności.

Dołącz do nas!

Festiwal Podróżników zawsze wzbudza wielkie emocje. Ta edycja będzie jeszcze bardziej wyjątkowa, ponieważ w zupełnie nowej formie. Bilety na prom możecie znaleźć na stronie Unity Line