Nowości na Narodowym

Zimowy Narodowy na stałe wpisał się już w zimowy pejzaż stolicy. Już 5 listopada, po raz czwarty, powstanie największe w Polsce „Zimowe Miasteczko”. Nie zabraknie sprawdzonych atrakcji, będą również nowości.

Ponad 5000 m2 lodu, 3 lodowiska, w tym jedno połączone ścieżką lodową, górka lodowa do zjeżdżania na pontonach i hit ubiegłorocznej edycji – tor do curlingu, znajdą się ponownie na Zimowym Narodowym. To nie wszystko. Część dodatkowych atrakcji na razie pozostają niespodzianką.

 

Stolica zimowej rozrywki

Zimowy Narodowy to przede wszystkim aktywny wypoczynek dla wszystkich, bez względu na wiek. W tym roku na najmłodszych czekają „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”, nauka jazdy na łyżwach poprzez zabawę, prowadzona przez instruktorów ze szkółki „Ice&Fun” Renaty Aleksander.  

Z kolei dorośli mogą się pobawić na imprezie klubowej na łyżwach – „Disco Lodowisko z 4FUN.TV”. Oprócz tego, przez cztery miesiące, na gości odwiedzających Zimowy Narodowy czekają imprezy tematyczne, konkursy i niespodzianki.

- To miejsce tętni życiem. W ubiegłym roku odwiedziło nas ponad pół miliona gości. W tym roku Zimowy Narodowy potrwa aż do 5 marca, dlatego też liczymy na kolejne rekordy – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego.

 

Nie tylko zimowe atrakcje

Zimowy Narodowy to nie tylko łyżwy i lodowisko. Na parkingu podziemnym powstanie największy w stolicy kryty Skatepark Zimowego Narodowego. Oprócz jazdy na rolkach, deskorolkach, czy longboardach, partnerzy skateparku przygotowali bogaty program warsztatów dla dzieci i dorosłych.

Zimowy Narodowy rusza 5 listopada 2016 roku i potrwa do 5 marca 2017.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek 15.00-23.00
Piątek 15.00-00.45
Sobota i Niedziela 9.00-00.00

Ceny biletów:
Na lodowisko: normalne od 13 zł, ulgowe od 10 zł
Górka lodowa: od 5 zł
Wejście na płytę: 5 zł
Curling: 25 zł bilet normalny, 20 zł bilet ulgowy