Po raz piąty Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Sportowy LIVE zaprasza na wyjątkowe zawody, które rozegrają się 7 lutego 2016 roku na Stokach Dębowca. W razie braku śniegu organizatorzy są przygotowani na zmianę miejsca.

Młodzi narciarze będą zmagać się na dwóch slalomach, w sześciu kategoriach wiekowych, podzielonych ze względu na płeć i wiek. Na wszystkich czekają medale, puchary, dyplomy, numery startowe i nagrody. Będzie również ciepła herbata i przekąska. Dla rodziców oraz kibiców przewidziano m.in. występ artystyczny, ruch w formie tańca, a na zakończenie zawodów wszyscy wypuszczą do nieba tysiące baniek mydlanych.

Puchar Reksia to zawody narciarskie, których celem jest popularyzacja narciarstwa zjazdowego wśród najmłodszych, wychowanie w duchu fair play, podnoszenie poziomu narciarstwa zjazdowego oraz integracja środowiska narciarskiego.

W tym roku ambasadorem wydarzenia jest Helena Marszałek. Tradycyjnie już honorowy patronat nad zawodami objął Prezydent Miasta Bielska-Białej, patronat medialny - National Geographic Traveler. "Reksio" niemal od samego początku cieszy się wsparciem Martyny Wojciechowskiej.

Więcej na: pucharreksia.pl