Największą atrakcją parku jest ścieżka edukacyjna w starym lesie, bogata nie tylko w „ożywione” prehistoryczne gady, ale również w piękne, kilkusetletnie okazy drzew. Tu czeka na nas największy na świecie, ruchomy T-Rex i figury pierwszych ludzi, zamieszkujących naszą planetę. W oddali słychać przerażające odgłosy dinozaurów.
W parku dinozaurów nikt nie będzie się nudził. I duży i mały znajdzie coś dla siebie. Tu nie tylko można wspaniale spędzać czas, ale również zdobyć wiedzę o dinozaurach, dziejach stworzenia świata, czy minerałach.
Dodatkową atrakcją Dinozatorlandu jest Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, w którym oglądamy m.in. poszczególne części szkieletów, jaja dinozaurów, kolekcje skamieniałych ważek, ptaków i ryb oraz paleontologiczne wykopalisko Tuodziengozaura. Chlubą muzeum jest największy w Polsce szkielet 9 metrowego Jangczuanozaura. Całość wystawy uzupełniają tablice informacyjne, dzięki którym dodatkowo można pogłębić swoją wiedzę. A to dopiero początek. Dzieci odwiedzające park szczególnie zainteresowane będą ruchomymi dinozaurami, wydającymi przerażające odgłosy, na których można usiąść i się pobujać. Odważnych, lubiących poczuć prawdziwą adrenalinę, szczególnie zainteresuje zaś tor gokartowy Formuły 1 i tor quadowy. Nic tylko ruszać na podbój nowego parku dinozaurów Dinozatorlandu!
Jeśli jednak nie mamy innych pomysłów na podróż z dziećmi. Jeśli uważamy, że z niemowlakiem nie można nigdzie wyjechać możemy skorzystać z dobrych rad Williama Gray’a. W swojej książce pt.: „Podróże z dziećmi”, którą można kupić w naszym wydawnictwie, opisuje on kiedy najlepiej wybrać się w drogę, gdzie nocować czy smacznie zjeść, co spakować oraz jak zapewnić naszym pociechom zdrowy i bezpieczny pobyt na miejscu. Znajdziemy tu również informacje dla rodziców samotnie wychowujących dzieci oraz dla rodziców maluchów wymagających specjalnej troski. Propozycje ekscytujących atrakcji dla całej rodziny, ciekawostki, lektury, gry, czy przepisy na regionalne posiłki sprawią, że pociechy ani przez chwilę nie będą się nudzić. Książkę dodatkowo ubarwiają osobiste relacje z podróży zarówno dorosłych, jak i dzieci, oraz wspaniałe zdjęcia. Więcej zdjęć

Park dinozaurów-DinoZatorland