Warunki dla przyjemności

Idealne SPA musi spełnić kilka warunków, a najważniejszym z nich jest odpoczynek i spokój. SPA to nie wakacyjny kurort all inclusive, gdzie gwar nie ustaje przez całą dobę. SPA to miejsce, gdzie mamy czas i przestrzeń spotkać się z własnymi myślami. W Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój 12+ wszystko podporządkowane jest filozofii wellness. To niezwykła i dogłębnie przemyślana koncepcja, której celem jest przywracanie równowagi zarówno ciału, jak i zmysłom

Co przynosi równowagę

Kiedy myślimy o pobycie w SPA, przychodzą nam do głowy przede wszystkim zabiegi, które pozwolą się zregenerować i zrelaksować a także strefy wodne, sauny i jacuzzi, zapewniające odpoczynek i odprężenie. Odpowiednio dobrane usługi pomogą ukoić zmysły lub pobudzić je do aktywności. Kwintesencją SPA jest spokój ducha i równowaga pomiędzy ciałem a umysłem. A nocleg i gastronomia powinny być idealnym dopełnieniem usług. 

Mat. prasowe

Najważniejsze są chwile 

Goście przyjeżdżają do SPA po odpoczynek i relaks, ale także po niezwykłe wrażenia, które zostaną z nimi na zawsze. Dlatego, poza wspaniałymi zabiegami, wyśmienitą kuchnią i piękną okolicą, tak ważna jest szczególna atmosfera Hotelu SPA Dr Irena Eris. Otwarty, empatyczny i profesjonalny personel pozwala gościom poczuć się wyjątkowo, niczym przyjaciele domu. Pozwólmy się im rozpieszczać!

Natura za oknem

Najlepiej odpoczywamy na łonie natury. Bliskość przyrody stanowi dodatkową zachętę dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek i lubiących odkrywać turystyczne walory regionu. Samo uzdrowisko Krynica-Zdrój słynie z legend o sławnych kuracjuszach, którzy przyjeżdżali tu „do leczniczych wód” ale także, by pokazać się w modnym miejscu, w którym należało bywać. Podczas spaceru odwiedzali pijalnię wód, Muzeum Nikifora i wjeżdżali najstarszą w Polsce kolejką linowo-terenową na Górę Parkową. I tak jest w Krynicy do dzisiaj.

Mat. prasowe

Piękne, zielone szlaki

Krynica skrywa wiele wspaniałych miejsc. Warto zajrzeć do niedalekiej Muszyny, gdzie poza odnowionym rynkiem czekają Ogrody Sensoryczne. Te pięknie położone ogrody zmysłów podzielono na różne strefy – dźwięku, dotyku, zapachu, wzrokowe. Kompleks tworzy także Pawilon Muzyczny oraz Ogród Baśni i Legend. A z najwyższego punktu ogrodów widać niesamowitą panoramę na Muszynę i okolicę. To znany Szlak Architektury Drewnianej. Na polskiej Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO znajduje się 28 obiektów, w tym aż 14 w województwie małopolskim. To tu znajdziemy słynne drewniane cerkwie i kościółki z listy UNESCO: w Powroźniku, Owczarach, Binarowej i Sękowej.  

Mat. prasowe

Aktywnie na miejscu 

Poza zwiedzaniem okolicy, wiele przyjemnych atrakcji czeka w samym hotelu. Można korzystać z zajęć jogi, pilatesu, nordic walking albo wypożyczyć rower i ruszyć nowym odcinkiem specjalnej trasy dla rowerzystów Velo Małopolska. Pomiędzy Krynicą-Zdrój a Muszyną, wzdłuż rzek Kryniczanka i Muszyna, przebieg 11-sto kilometrowy odcinek Velo Krynica, który polubią rowerzyści zarówno wprawieni na szlakach, jak i początkujący. Przy okazji po drodze można napić się wody ze źródła Anna w Muszynie. 

Mat. prasowe

Wyjątkowe zabiegi 

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój 12+ to także znana świątynia piękna, w której doświadczamy profesjonalnej pielęgnacji w komfortowych warunkach. W zacisznych gabinetach odbywają się profesjonalne zabiegi na twarz i ciało sygnowane kultową marką kosmetyczną Dr Irena Eris, ale także autorskie zabiegi wykorzystujące najnowsze technologie hi-tech, czy mające wielowiekową tradycję masaże klasyczne i orientalne (ajurwedy, tajskie lub balijskie).  

Mat. prasowe

Lokalne smaki

Przez żołądek do serca - szef kuchni Restauracji Szósty Zmysł doskonale zna to powiedzenie i po mistrzowsku wykorzystuje lokalne specjały i sezonowe produkty jak bryndza, oscypek, bunc, pstrągi, jesiotra czy rydze, serwując na talerzu poezję smaków. W hotelu często odbywają się też cykliczne kolacje z udziałem gościnnie gotujących zewnętrznych szefów kuchni, gdzie duet wybitnych kucharzy serwuje menu degustacyjne będące kolejną niezapomnianą kulinarną podróżą. We wrześniu tu właśnie ma swój finał festiwal smaków, wieńczący cykliczny kulinarny projekt Dr Irena Eris Tasty Stories, podczas którego goście poznają m.in. za pomocą smaków historię dziedzictwa kulinarnego i kulturowego regionu. 

Mat. prasowe

Nie tylko Krynica Zdrój

Goście dokładnie znają swoje potrzeby i oczekują relaksu, dyskrecji, profesjonalizmu i piękna natury. Kiedy mają do tego wspaniałe zabiegi, doskonałą kuchnię i indywidualnie dobrane aktywności, nie potrzebują do szczęścia niczego więcej. Wielbiciele SPA spod znaku Dr Irena Eris uwielbiają zarówno Krynicę Zdrój, jak i piękny Hotel SPA Dr Irena Eris w Polanicy Zdroju, w Kotlinie Kłodzkiej. Upragniony spokój znajdują też na Mazurach, gdzie pomiędzy morenowymi wzniesieniami mieści się słynny Hotel SPA Dr Eris Wzgórza Dylewskie. Warto odwiedzić je wszystkie!

Więcej informacji znajdziecie na www.drirenaerisspa.pl/