Najnowsze wydanie prestiżowego albumu National Geographic Traveller - "SPA & Wellness Collection 2017" - obejmuje 66 luksusowych hoteli SPA na całym świecie, w tym 40 z Europy.

Znajdują się w nim najpiękniejsze hotele od Europy po Azję, od obu Ameryk po wyspy na Pacyfiku i Oceanię. A wśród nich takie obiekty, jak: Park Hyatt Maldives Hadahaa, Palais Rhoul &SPA Morocco, Bahia del Duque na Wyspach Kanaryjskich, czy Kulm Hotel St. Moritz w Szwajcarii.

Do tego elitarnego grona najlepszych SPA na świecie, po raz kolejny zostały zaproszone Hotele SPA Dr Irena Eris. Każdy z nich - Wzgórza Dylewskie, Krynica Zdrój i Polanica Zdrój -  został zaprezentowany na oddzielnej stronie.

Obecność w tak prestiżowym wydaniu znanego na całym świecie tytułu to nie tylko zaszczytne wyróżnienie, ale także okazja do promowania polskich Hoteli w świecie.

Spa & Wellness Collection jest częścią serii niezwykłych albumów wydanych pod marką National Geographic Traveller (UK), na która składają się także edycja The Africa Collection oraz The Luxury Collection (tu również przeczytamy o polskich hotelach SPA Dr Irena Eris).