Wyjątkowy prezent walentynkowy dla wybranki serca może okazać się prawdziwym wyzwaniem. Inspirujący portal www.wimdu.pl oferuje setki tysięcy ofert wynajmu domów i mieszkań w dowolnym zakątku świata, w cenie nawet o połowę niższą niż noclegi w hotelu. Można tu także znaleźć nietypowe propozycje celebrowania rocznic czy nadchodzących Walentynek. Listę pomysłów dla zakochanych tradycyjnie otwiera Paryż. Pewien Francuz, właściciel ekskluzywnego sklepu z ubraniami, zaoferował do wynajęcia swój paryski butik wyposażony w podwójne łoże małżeńskie oraz uroczą łazienkę. Panie znajdą tu designerskie ubrania, wyszukane dodatki i niecodzienny wystrój, a panowie z pewnością uznanie wybranek serca. Nocleg dla dwojga w tym niecodziennym miejscu kosztuje 899 PLN.
Jeśli ukochana osoba ma romantyczną naturę, ciekawą propozycją będzie wyjazd do Werony, miasta Romea i Julii. Wspólny czas spędzony we wspaniałej posiadłości z dostępem do winnicy, basenem oraz pięknym ogrodem z pewnością zapadnie parze na długo w pamięci. To może być także idealne miejsce na wręczenie ukochanej pierścionka zaręczynowego! Wyjątkowy klimat i atmosferę zapewnią wspaniałe wino oraz wykwintna włoska kuchnia. Cena za wynajęcie całej willi to koszt około 1000 PLN za noc. Ceny przelotów lotniczych do Włoch zaczynają się już od 500 PLN.
Prezent dla mężczyzny może być równie dużym wyzwaniem. Może wypoczynek w wyjątkowym SPA w czeskiej Pradze? Twój ukochany z pewnością doceni wspólną kąpiel w wannie wypełnionej piwem. W czasie wspólnego relaksu można delektować się różnymi rodzajami tego szlachetnego trunku. Warto pamiętać, że tego rodzaju kąpiel wpływa pozytywnie na kondycję skóry, która staje się wygładzona i miękka. Kąpiel w piwie polecana jest w szczególności osobom z wysokim ciśnieniem. Cena za nocleg dla dwojga w czeskim SPA to koszt około 385 PLN.

Jeżeli chcesz naprawdę zaskoczyć ukochanego i dostarczyć mu mocniejszych wrażeń i nowych doznań, ciekawą opcją będzie „pokój zabaw”. W Londynie, znajduje się ogromny apartament, który wewnątrz przypomina słynny pokój z „Pięćdziesięciu Twarzy Grey'a”. Decydując się na nocleg w tym miejscu można skorzystać z wszelkiego rodzaju rekwizytów, masek oraz wielu innych gadżetów. Cena za wynajęcie całego apartamentu to koszt 835 PLN za noc.