Jesteś sportowym zapaleńcem i nie chcesz żeby zima była dla Ciebie czasem przestoju? A może kolejny rok z rzędu planujesz wyjazd na narty, tym razem jednak bez zaangażowania i dreszczyku emocji? Mamy dla Ciebie gotowy sposób na odczarowanie zimowej monotonii! Nie czekaj! To już ostatnie dni na wysłanie zgłoszenia i wyprawę TAT Karkonosze.

W ramach 6. Edycji Traveler Adventure Team ekipa National Geographic Polska wraz z grupą ratowników GOPR organizują tydzień pełen nietypowych zimowych sportowych wyzwań. W planach mamy m.in. śnieżny trekking z noclegiem w namiocie, biegówki, rakiety śnieżne, wspinaczkę lodową. Brzmi ciekawie? A to jeszcze nie wszystko! Zgłaszając się do konkursu oprócz udziału w wyprawie masz szansę nagrać film, w którym National Geographic Polska opowie Twoją sportową historię.

W składzie Traveler Adventure Team obok trzech laureatów konkursu i przedstawicieli redakcji National Geographic, znajdą się jeszcze m.in. fotografowie: Jeremiasz Gądek , Daniel Grodziński, a także blogerzy: Marcin Mossakowski livealife.pl,  Mateusz Waligóra nakrancach.pl, Oliwia Papatanasis the-ollie.com.

Co zrobić, aby znaleźć się w ekipie Traveler Adventure Team? Wystarczy wejść na stronę http://www.tatkarkonosze.national-geographic.pl/ wypełnić formularz zgłoszeniowy i dołączyć do zgłoszenia wykonane przez siebie 3 fotografie oraz tekst do 1 tys. znaków z uzasadnieniem „Dlaczego właśnie Ty powinieneś jechać na Traveler Adventure Team?”. Czekamy do 9 stycznia!

Zimową edycję Traveler Adventure Team wspiera Decathlon, który wyposaży uczestników wyprawy w niezbędny ekwipunek – profesjonalny i techniczny sprzęt, a także odzież oraz Renault dzięki któremu 15 członków wyprawy będzie mogło swobodnie podróżować modelami Kadjar po Dolnym Śląsku.

 

Relacja z wyjazdu prowadzona na bieżąco na blogu http://www.tatkarkonosze.national-geographic.pl/ oraz na facebookowym profilu NG i NG Traveler .