Sezon urlopowy tuż, tuż. To najwyższa pora, by zaplanować, gdzie w tym roku wypoczniemy i nabierzemy siły na drugą połowę roku. Jeśli wciąż brakuje ci pomysłu na letni wyjazd, mamy dla Ciebie, ale także twojej rodziny, idealną propozycję – wakacje w SPA. Masa atrakcji, profesjonalna obsługa, wyjątkowe usytuowanie i bliskość przyrody. To wszystko gwarantuje każdy z Hoteli SPA Dr Irena Eris, które od lat cieszą dużym uznaniem wśród odwiedzających. Trzy obiekty, trzy różne lokalizacje, jeden wspólny mianownik – najwyższa jakość usług.

Wakacje w SPA: Hotel Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Pierwszy przystanek – Wysoka Wieś w województwie warmińsko-mazurskim, gdzie zlokalizowany jest Hotel Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Oprócz masy usług, jaką oferuje tamtejszy obiekt – basen, zabiegi pielęgnacyjne, siłownia – coś dla siebie znajdą tutaj również zwolennicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Rower, jogging, biegi przełajowe, jazda konna, a nawet tenis czy golf (na profesjonalnym polu w Pasłęku lub Naterkach). 

fot. materiał prasowy

Dla tych, którzy wolą w nieco odosobnieniu i w jeszcze bliższym kontakcie z naturą spędzić czerwcowo-sierpniowe dni, przygotowano 14 Siedlisk stanowiących kompleks ekskluzywnych willi, położonych na Wzgórzach Dylewskich. Komfortowo wyposażone całoroczne domy, z pięciogwiazdkową usługą serwisową oraz z dostępem do atrakcji Hotelu SPA Dr Irena Eris spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości. Nie zwlekaj i zarezerwuj nocleg już teraz! 

Adres: Ostróda 22, 14-100 Wysoka Wieś; www.drirenaerisspa.pl/wzgorza-dylewskie

Atrakcje turystyczne:  Wybierz się na rejs Kanałem Elbląskim i pożegluj „pośród traw” najdłuższym kanałem w Polsce uznanym za pomnik historii. Podziwiaj walki rycerskie na Polach Grunwaldzkich. Poznaj historię kamiennego kręgu w Glaznotach.

Wakacje w SPA: Hotel Spa Dr Irena Eris Krynica Zdrój

Z Warmińsko-Mazurskiego przenosimy się do Małopolski, a dokładniej Krynicy-Zdroju. Krynicki Hotel SPA Dr Irena Eris pokochają przede wszystkim miłośnicy górskich wycieczek pieszych i rowerowych, otwartych przestrzeni oraz zapierających dech widoków. Aby delektować się ich pięknem, wcale nie trzeba wychodzić ze swojego apartamentu. Wystarczy odsłonić zasłony i wpuścić otaczającą obiekt naturę do środka. Niezwykłą panoramą na Jaworzynę Krynicką, z wierzchołka której można podziwiać słynny kurort oraz Tatry, mogą zachwycać się również osoby korzystające z hotelowego basenu (tylko sami spójrzcie na te widoki poniżej) i studia cardio. 

fot. materiał prasowy

Pięknym zwieńczeniem dnia będzie wizyta na tarasie Restauracji Szósty Zmysł, gdzie podelektujesz się przepyszną, lokalną kuchnią oraz czystym górskim powietrzem.

Adres: Czarny Potok 30, 33-380 Krynica-Zdrój; www.drirenaerisspa.pl/krynica-zdroj

Atrakcje turystyczne: Napij się Kryniczanki i poznaj atrakcje kurortu. Zaznaj wyjątkowych przeżyć podczas spaceru wśród koron drzew i podziwiając ogrom Sądeckiego Parku Krajobrazowego z platformy widokowej na Słotwinach. Sięgnij do przeszłości, odkrywając perły Krynickiego Szlaku Cerkwi Łemkowskich. 

Wakacje w SPA: Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Polanica-Zdrój to jedno z najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych miast wypoczynkowo-uzdrowiskowych. To właśnie tutaj, w dolinie Bystrzycy Dusznickiej, u stóp Gór Stołowych, ulokowany jest trzeci z Hoteli SPA Dr Irena Eris, który słynie z komfortowych i relaksujących wnętrzy. Jest to miejsce idealne na odpoczynek i regenerację sił podczas holistycznej pielęgnacji ciała w Kosmetycznym Instytucie. Polanicki hotel położony jest nieopodal Parku Zdrojowego, dzięki czemu jeszcze bardziej oddaje autentycznego ducha prawdziwego uzdrowiska z licznym kuracjuszami, pijalnią wód czy kameralnymi kawiarenkami.

fot. materiał prasowy

Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój z pewnością upodobają sobie miłośnicy aktywnego wypoczynku i wielu ciekawych atrakcji, chociażby tych związanych z osobą Fryderyka Chopina. Oddalone niespełna 15 minut samochodem Duszniki-Zdrój są organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Chopinowskiego, który tłumie gromadzi melomanów muzyki klasycznej. Ale i sama Kotlina Kłodzka oraz jej okolice to raj dla odkrywców osobliwości geoturystycznych i niezwykłych zabytków.

Adres: Dębowa 19b, 57-320 Polanica-Zdrój; www.drirenaerisspa.pl/polanica-zdroj

Atrakcje turystyczne: Zanurz się w labiryncie Gór Stołowych. Eksploruj podziemne przejścia w Kłodzku i odkrywaj tajemnice Twierdzy Kłodzkiej. Odwiedź znajdujące się w XVI-wiecznym młynie Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju