Przy tworzeniu nowego National-Geogrpahic.pl postawiliśmy na użytkownika. Bardziej czytelny podział strony, wyraźniej wyróżnione działy tematyczne i  właściwie wyeksponowane elementy, które świadczą o sile kultowego tytułu: unikalne zdjęcia, reportaże podróżnicze, podcasty oraz inicjatywy działające od lat pod szyldem National-Geographic Polska – to wszystko jest teraz dostępne jeszcze łatwiej.

A do tego najciekawsze informacje z dziedzin dotykających wartości, które dla czytelników National Geographic od zawsze są najważniejsze – ochrony zwierząt i klimatu, nauki, odkryć i innowacji, kultury, eksploracji i podróży. Teraz dzięki nowoczesnym narzędziom pomożemy Ci odkryć świat na nowo!

Zobacz przewodnik po nowej stronie

– Struktura nowego serwisu została tak zbudowana, że każdy element strony zachęca do jej dalszej eksploracji niezależnie, skąd przychodzi użytkownik. Wreszcie serwis National-Geographic Polska funkcjonalnie i layoutowo dorównuje amerykańskiej stronie matce i  dobrze oddaje charakter legendarnego brandu, istniejącego na świecie od ponad 130 lat – mówi Agnieszka Wirtwein-Przerwa, head of digital engagement travel, science, health & sport w Burda Media Polska.

Start nowej odsłony National-Geographic.pl promuje akcja-wideo ze słynnymi podróżnikami pod #mojeng. Zobaczycie w niej m.in. podróżników, fotografów i dziennikarzy współpracujących z tytułem. Mikołaj Nowacki, Adam Brzoza czy Maks Cegielski będą wspominać te materiały National Geographic, które okazały się dla nich najważniejsze.

Odświeżyliśmy także platformę specjalną National Geographic EXPLORERZY. IDŹ ZA MARZENIEM skierowaną do pasjonatów fotografii i adventure.

W nowej odsłonie nie zabraknie też miejsca dla społeczności fotografów skupionych wokół National Geographic Polska. Teraz nasze foto-forum przeniosło się na Pinterest, gdzie możesz podziwiać najlepsze ujęcia lub podzielić się własnymi fotografiami z podróży.  

Naszą misją jest nie tylko pomaganie Wam w poznawaniu świata, ale także inspirowanie do nowych działań. Z nową siłą podejmujemy to wyzwanie!