National Geographic od ponad 180 lat dokumentuje to, co nieoczywiste, nieznane, ale zawsze wyjątkowe. Inspiruje do poznawania świata, odkrywania jego piękna i czerpania z niego. Na łamach magazynu znajdziecie niezwykłe historie, opowieści o kulturach, znikających krajobrazach i... fotografie, które oddają ich wyjątkowość.

To właśnie oryginalne, wysokiej jakości zdjęcia stały się znakiem rozpoznawczym "żółtej ramki", a pierwsi twórcy gazety uważani są za prekursorów w dziedzinie fotodziennikarstwa.

Wieloletnie doświadczenie oraz zamiłowanie do fotografii sprawia, że obejmujemy patronatem wyjątkowe wydarzenia fotograficzne. Jednym z takich wydarzeń jest konkurs CEWE Photo Award.

W ubiegłym roku  plebiscyt został uznany za największe tego typu wydarzenie na świecie!  Prace - 83 000 fotografii w sześciu kategoriach - przesłało wówczas ponad 22 000 osób.

Celem tegorocznej edycji konkursu CEWE Photo Award 2019 Our World Is Beautiful jest wyłonienie najciekawszych fotografii, na których udało się uchwycić niezwykłe piękno otaczającego świata. Każdy uczestnik może przesłać aż 100 różnych zdjęć i takimi kadrami powalczyć o nagrody, których łączna pula przekracza 250 tysięcy euro. Aktualna edycja konkursu trwa do 2019 roku.

Chętni? Zachęcamy do wzięcia udziału!