Na płycie stadionu wylana została tafla lodu o grubości 7 cm, chłodzona glikolem. Nie jest to jednak tylko lodowisko. W piątkowe i sobotnie wieczory na stadionie królować będzie muzyka disco w ramach "Disco Lodowisko". W każdą niedzielę zapraszamy na poranki dla maluchów do 12 roku życia. Dla wszystkich zakochanych i tych, którzy planują się zakochać szykujemy „Walentynki na lodzie”. W wypożyczalni czeka 500 par łyżew, a dla miłośników rolek i longboardów zarezerwowaliśmy ponad 3 tysiące metrów kwadratowych płyty stadionu. Od 10 stycznia ruszy także specjalny skatepark.

- Jako nowy operator zapewnialiśmy, że Stadion musi działać 12 miesięcy w roku. Dziś dotrzymujemy słowa. Już od 3 stycznia zapraszamy wszystkich, codziennie na największe lodowisko w Polsce. W miejscu niezwykłym – na płycie stadionu. Stadion nie zasypia zimą, wręcz przeciwnie – wprowadza nowe elementy do oferty – mówi Mikołaj Piotrowski, dyrektor ds. komunikacji Stadionu Narodowego.

- Lodowisko zorganizowane w ramach akcji Zimowy Narodowy to fantastyczny projekt. Tym pomysłem zaraził nas Jacek Brzosko, utytułowany łyżwiarz, przez 6 lat występujący z największymi gwiazdami w amerykańskiej rewii na lodzie Holliday On Ice. Nasza propozycja idealnie zbiegła się z planami Stadionu Narodowego. Wspólnie, w rekordowym tempie, stworzyliśmy największe lodowisko w Polsce. Wierzymy, że wpisze się ono na stałe w zimowy obraz stolicy. Naszym marzeniem jest, aby Warszawiacy co roku mogli aktywnie spędzać czas na Zimowym Narodowym – Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications.

Zimowy Narodowy ruszył 3 stycznia 2014 roku. Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 16:00-22:00, piątek 16:00-23:30, sobota 10:00-23:00, niedziela 10:00 – 22:00. Bilety w cenie: normalny 12 złotych i ulgowy 8 złotych będą uprawniać do korzystania z wszystkich atrakcji na stadionie. Dzieciom do 5 roku życia gwarantujemy wstęp wolny.  Przygotowane zostały także specjalne bilety dla całych rodzin i grup przyjaciół. Szczegółowy cennik i informacje: www.stadionnarodowy.org.pl