Zobacz najważniejsze zdjęcia Działu Fotografia w 2015 roku>>>

 
Najlepsze w 2015

Fani żółtej ramki, a jest ich na naszej stronie 26 567, zmieścili do tej pory 636 512 zdjęć!  Będziecie zdziwieni, jak dobre są to fotografie!

Spośród zeszłorocznych prac opublikowanych w dziale Fotografia wybraliśmy najlepsze. Te, które są zarówno dobre technicznie, kompozycyjnie, ale też przybliżają widzowi fascynujący świat.

- Wybór nie był łatwy. Użytkownicy naszego portalu w 2015 roku zamieścili naprawdę wyjątkowe i zaskakujące zdjęcia – mówi Iwona El Tanbouli-Jabłońska, dyrektor artystyczna magazynu.

- Wybrane prace są przemyślane zarówno w swojej kompozycji jak i treści. Gratuluję wszystkim wyróżnionym!

 

Społeczność fotograficzna

Nasz portal to przede wszystkim miejsce dla ludzi, którzy fotografii poświęcają szczególną uwagę.

Można tu obejrzeć zdjęcia zarówno wytrawnych fotografów, którzy mają wyrobiony styl, ale także zdjęcia fotografów-amatorów, którzy zaskakują swoim świeżym spojrzeniem.

Każdy z nich ma wspólny mianownik: wrażliwość, którą stara się przełożyć na język wizualny – dodaje dyrektor artystyczna.

Jak pisze jeden z użytkowników portalowego forum "Jesteśmy tu po to, żeby uczyć się od siebie nawzajem". I taka idea przyświeca portalowej społeczności national-geographic.pl

Jej członkowie służą sobie radą, nierzadko patrzą na siebie krytycznym okiem, organizują spotkania i konkursy fotograficzne (Konkurs Społeczności). Dziękujemy, że jesteście z nami!

 

Zostań fotografem national-geographic.pl

Ale dział Fotografia to nie tylko zabawa, to też szansa, by zostać fotografem magazynu National Geographic Polska.

Prace są regularnie oceniane i komentowane przez redakcję z dyrektor artystyczną na czele, a najlepsze z nich trafiają na łamy magazynu drukowanego oraz wydania tabletowego. Szukajcie ich w rubryce Twoje Zdjęcie.

To nie wszystko. Wie o tym jeden z naszych użytkowników - Paweł Chocha, który może pochwalić się niemałym sukcesem. Jego fotoreportaż „Opowieści kabackiego lasu” znajdziecie w sierpniowym numerze (08/2015) National Geographic Polska.

Zobacz zdjęcia wyróżnione przez redakcję >>>

Od kilku miesięcy portal dostępny jest w odświeżonej, bardziej nowoczesnej wersji. Jednym z założeń nowej odsłony było lepsze wyeksponowane zdjęć. Przyznacie, jest co pokazywać!

 

____________________

Iwona El Tanbouli-Jabłońska - dyrektor artystyczna National Geographic Polska. Z wykształcenia fotograf. Prowadzi autorskie projekty fotograficzne, społeczne i reportaże.