Taniej polecimy do Azji, Ameryki Południowej, Afryki a także na Wyspy Karaibskie i Bliski Wschód. Do akcji przyłączyła się również linia Air France!

W tegorocznej 6-dniowej promocji znalazło się 28 tras, w tym wiele egzotycznych kierunków, z których słynie siatka połączeń KLM! Tradycyjnie jest duży wybór w Azji: Chiny, Japonia, Tajlandia, Indie, Malezja czy Indonezja. Nie mogło także zabraknąć przepięknej wyspy Bali otulonej lasami tropikalnymi. Nie zawiodą się również osoby, które czekają na tańsze loty na Wyspy Karaibskie, Bliski Wschód, do Ameryki Południowej oraz Afryki. Promocyjne przeloty można rezerwować od 10 do 15 września br. Podróż należy zrealizować najpóźniej do 31 marca 2015 r., a decydując się na Azję – do połowy lutego 2015 r., z wyłączeniem okresów podanych na stronie www.klm.pl. Do akcji tradycyjnie dołączył partner holenderskiego przewoźnika – linia Air France – proponując tańsze loty również na 28 kierunkach, uzupełnia tym samym ofertę o inne trasy. Nie zwlekaj, łap okazję i wybierz się w podróż marzeń!

Zaproponowane ceny przelotów KLM są bardzo konkurencyjne w porównaniu do ofert promocyjnych aktualnie dostępnych na rynku. W regionie Azji i Pacyfiku znalazło się aż 12 tras, w tym najodleglejsze egzotyczne zakątki jak Dżakarta na Jawie czy wyspa Bali. Ze zniżką polecimy do 4 różnych miast w Chinach. Najtaniej, bo już od 1 999 PLN można kupić bilet lotniczy do Pekinu i Szanghaju. Natomiast za przeloty do Bangkoku, Hongkongu, Osaki, Singapuru i Tokio zapłacimy od 2 099 PLN.

KLM oferuje także duży wybór wyjątkowych metropolii w Ameryce Południowej. Na promocyjnej liście znalazły się: Brasilia, Buenos Aires, Panama City, Rio de Janeiro, Sao Paulo oraz nowości na mapie połączeń KLM – Santiago de Chile. Nie mogło zabraknąć również modnego w ostatnim czasie kierunku – St. Maarten. Karaibska Wyspa jest szczególnie polecana osobom, które od zimowych klimatów wolą rajskie plaże i egzotyczne drinki. Ze średnią temperaturą na poziomie 27 stopni ten bajkowy zakątek, niezależnie od pory roku, jest prawdziwym rajem. Promocja na połączenia lotnicze jest świetną okazją do zarezerwowania przelotu w cenie już od 2 499 PLN (w ofercie zarówno KLM, jak i Air France). Do niepowtarzalnych atrakcji na wyspie należy m.in. pas startowy przylegający do plaży. Lotnisko przyciąga tłumy, które przychodzą tu oglądać lądujące samoloty dosłownie kilkanaście metrów na ziemią. Linia Air France w uzupełnieniu oferty KLM (szczególnie z myślą o osobach, które zimowe miesiące planują spędzić na tropikalnych wyspach) proponuje dodatkowe gorące kierunki, są to:
Ciekawą propozycję KLM stanowi również oferta przelotów do największych atrakcji turystycznych w Afryce, między innymi – bramy do RPA: Johannesburga (w cenie od 2 299 PLN), Kilimandżaro (od 2599 PLN) oraz na wyspę Zanzibar (od 2999 PLN). Z oferty na Bliski Wschód na uwagę zasługuje Muskat (od 1899 PLN) stolica i największe miasto Omanu.

Planując podróż warto pamiętać, że holenderski przewoźnik oferuje liczne udogodnienia nie tylko w czasie lotu na pokładzie swoich samolotów, ale również w trakcie transferu (wszystkie przesiadki na loty dalekiego zasięgu odbywają się na lotnisku bazowym KLM w Amsterdamie wyłącznie w dogodnych godzinach). A ten wielokrotnie nagradzany port lotniczy Schiphol oferuje tak liczne atrakcje, niczym prawdziwa metropolia! Można się zrelaksować w licznych, bardzo wygodnych strefach komfortu, skorzystać z bezpłatnych pryszniców, czy poobcować ze sztuką w prawdziwym muzeum, lub odwiedzić bibliotekę, serfować w sieci bez żadnych opłat, a nawet ekologicznie naładować komórkę pedałując na rowerze. W „Airport Park” ulokowanej na tarasie widokowym kawiarni-ogrodzie (Lounge 1, w kierunku Pier D, 2 piętro) jak w typowym miejskim parku można zażywać relaksujących kąpieli słonecznych w otoczeniu zieleni. Natomiast miłośnicy tulipanów, aby poczuć się jak na giełdzie kwiatowej powinni koniecznie odwiedzić „House of Tulips” (pośrodku Lounge 3) – jest to unikatowa konstrukcja łącząca architekturę typową dla Amsterdamu ze szklarnią. Niezależnie od tego czy pasażer ma kilkugodzinny postój czy tylko chwilę wolnego czasu, podróżuje sam czy z rodziną – na pewno znajdzie na lotnisku Schiphol coś wyjątkowego dla siebie!

KLM oferuje 3 rejsy dziennie na trasie Warszawa-Amsterdam. Promocyjne bilety lotnicze można rezerwować między 10 a 15 września br. na stronach: www.klm.pl i www.airfrance.pl, pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 444, +48 (22) 55 66 400 oraz w biurach podróży na terenie całego kraju.

Podróżnym, którzy w tym okresie szukają promocji lotniczych, polecamy też odwiedzenie strony partnera KLM – linii Air France. Tam znaleźć można ofertę na tańsze loty, kupowane z wyprzedzeniem: Paryż w cenie od 599 PLN, Nowy Jork od 1959 PLN, Los Angeles od 2579 PLN oraz Miami za 2729 PLN.