Niewielka, ważąca zaledwie 41 gram, o subtelnej linii i szwajcarskim dizajnie. Ładowarka SKROSS SOS Battery to prawdziwy „power bank”; gadżet, dzięki któremu naładujesz najbardziej wymagający telefon komórkowy czy inne urządzenie wyposażone w USB, co najważniejsze - nie potrzebując do tego zasilania sieciowego.

SKROSS SOS Battery to niewielkie urządzenie, które najprościej można byłoby określić mianem zapasowego banku energii. Jak zawsze, i w tym przypadku szwajcarscy producenci zadbali o nawet najdrobniejsze detale, tworząc kompaktowy, niezwykle poręczny i przydatny akumulator, w którym walory funkcjonalne idą w parze ze względami estetycznymi.
 
Ta mobilna bateria została zaprojektowana tak, by zajmować jak najmniejszą przestrzeń. Ważąc jedynie 41 gram, posiada wielką moc, gwarantującą szybkie i wydajne użytkowanie. Przy jej pomocy naładujesz telefon komórkowy, tablet, odtwarzacz mp3 i inne sprzęty USB. Wystarczy wpiąć wybrane urządzenie w SKROSS SOS Battery, by dodać mu mocy na przynajmniej 7 godzin ekstra działania.

SKROSS SOS Battery możesz używać w trybie baterii, podpinając swoje urządzenie poprzez kabel USB, choć przy jego pomocy naładujesz także sprzęty o większym poborze prądu, jak np. tablet. W tym celu wystarczy wpiąć SKROSS SOS Battery w port USB (np. w komputerze, samochodzie) lub adapter podróżny SKROSS MUV. Co więcej, ładujemy w ten sposób nie tylko tablet (czy inny sprzęt), ale także SKROSS SOS Battery. Pamiętajmy, by urządzenie naładować za każdym razem po użyciu, by móc cieszyć się przydatną funkcjonalnością SKROSS SOS Battery w każdym miejscu, bez konieczności martwienia się o dostępność zasilania sieciowego.

SKROSS SOS Battery dostępny jest w sprzedaży tradycyjnej oraz internetowej za cenę 149 zł.

Źródło: www.skross.com.pl