A wszystko to bez wychodzenia z domu, ponieważ urządzenia Canon z serii PIXMA oferują praktycznie nieograniczone twórcze możliwości
Skarbnica pomysłów

Drukarki PIXMA oferują nie tylko doskonałą jakoś ć wydruków. Dzięki nim użytkownik zyskuje dostęp do skarbnicy pełnej nowych pomysłów, które czekają na odkrycie.

CREATIVE PARK PREMIUM to internetowa usługa, która umożliwia pobieranie zdjęć, ilustracji, rzeźb papierowych i innych treści autorstwa światowej sławy fotografów i grafików. Z myślą o ułatwieniu wyszukiwania i nawigacji w serwisie, został on podzielony na sekcje. Wśród nich znaleźć można m.in. pudełka na prezenty i kartki okolicznościowe, kalendarze, wycinanki, ramki na zdjęcia oraz sztukę (np. origami). Są także sekcje specjalne, odpowiadające aktualnym wydarzeniom kalendarzowym (np. Wielkanoc, Halloween) lub innym dużym imprezom np. UEFA EURO 2012. Materiały zwierają podpowiedzi, które pozwolą szybko i łatwo stworzyć dzieło z papieru. Duże zróżnicowanie dostępnych wzorów sprawia, że każdy
może wybrać materiały dopasowane do potrzeb swoich lub dzieci.
Usługa CREATIVE PARK PREMIUM dostępna jest dla użytkowników oryginalnych atramentów Canon.  Platforma stale wzbogacana jest o nowe treści, dlatego zawsze warto tam zaglądać w poszukiwaniu inspiracji. Wszystkie dostępne materiały można przeglądać, pobierać i drukować za pomocą oprogramowania My Image Garden.
My Image Garden
Oprogramowanie My Image Garden upraszcza porządkowanie i drukowanie zdjęć. Zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do kreatywnego wykorzystywania fotografii, a jednocześnie ułatwia przeglądanie i organizowanie obrazów. Dzięki automatycznemu rozpoznawaniu twarzy i innym zaawansowanym funkcjom, oprogramowanie samo znajdzie na komputerze wszystkie zdjęcia — nawet te dawno zapomniane — i zbierze w jeden spójny zbiór. Po zakończeniu wyszukiwania można dowolnie komponować i tworzyć kolaże, kartki okolicznościowe, kalendarze czy etykiety na płyty, korzystając z własnych zasobów lub treści dostępnych w ramach CREATIVE PARK PREMIUM.

Zamrozić wspomnienia
Możliwość tworzenia wydruków z filmów w jakości Full HD jest jedną z wielu funkcji oprogramowania My Image Garden.  W tym przypadku z łatwością można przekształcić magiczne chwile z filmów w piękne odbitki. Wystarczy odtworzyć film HD, wybrać i zatrzymać klatki, które zostaną wydrukowane jako jedno zdjęcie. Można także scalić wiele klatek w jedną lub uwzględnić wiele filmów i przedstawić swoją opowieść w niebanalny sposób. Funkcja Full HD Movie Print jest dostępna w wybranych aparatach Canon IXUS, PowerShot i EOS oraz kamerach LEGRIA.

Więcej na www.canon.pl/PIXMA