DOBRA ENERGIA WRACA - charytatywna misja VARTA Helps w Polsce

W ramach programu VARTA Helps w Polsce obejmujemy szczególną troską i pomocą podopiecznych Stowarzyszenia SOS WIOSKI DZIECIĘCE. Dzięki akcji Dobra Energia Wraca, przekazujemy aż 100 000 złotych ze sprzedaży produktów VARTA na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia. Wsparcie może być jednak jeszcze większe! Dodatkiem do akcji VARTA będą aukcje charytatywne, z których dochód w 100% przekazany zostanie na SOS WIOSKI DZIECIĘCE.

Stowarzyszenie SOS WIOSKI DZIECIĘCE opiekuje się dziećmi opuszczonymi, osieroconymi oraz zagrożonymi utratą opieki rodzicielskiej, dając im szansę na szczęśliwe dzieciństwo i samodzielność w przyszłości. 
W ramach opieki zastępczej działają: Młodzieżowe Wspólnoty Mieszkaniowe SOS – programy wspierające młodzież w przygotowaniu do samodzielnego życia oraz Rodzinne Domy Czasowego Pobytu, założone z myślą o dzieciach, które nie mogły pozostać w swoich rodzinach i opuściły je w trybie interwencyjnym. Prowadzone są także profilaktyczne Programy SOS Rodzinie dla dzieci z rodzin zagrożonych kryzysem.
 
SOS Wioski Dziecięce to osiedla 12-14 domów, w których mieszkają Rodzice SOS oraz ich podopieczni. Rodzice zastępczy dbają o wychowanie, zdrowie, edukację i rozwój emocjonalny dzieci, by zapewnić im najlepszy start w dorosłość. Przyłączając się do akcji Dobra Energia Wraca możesz sprawić, że ich życie będzie jeszcze lepsze!

Wspólnymi siłami zdziałamy więcej! Możesz wziąć udział w naszych charytatywnych aukcjach z udziałem sław. Przekaż dobrą energię, licytuj, spędź kreatywnie czas lub realizuj pasję w towarzystwie swojego idola, pomagając przy tym innym! Całością dochodów z aukcji charytatywnych doładujemy konto SOS WIOSKI DZIECIĘCE. Śledź informacje o aktualnych aukcjach na stronie akcji www.dobraenergiawraca.pl

Akcja trwa od 1 WRZEŚNIA do 31 GRUDNIA 2020. 

Społeczne zaangażowanie, które idzie o krok dalej

W ramach programu VARTA Helps, przedsiębiorstwo mające swoje korzenie w Ellwangen zobowiązuje się także do walki z rosnącym zanieczyszczeniem naszego środowiska oraz z wymieraniem unikalnej fauny i flory. Jedną z inicjatyw podjętych przez VARTA jest wspieranie organizacji “World Oceans Day – The Ocean Project”, której zadaniem jest ochrona oceanów. Ponadto przez wiele lat VARTA nieustannie wspierała ruch “Stop Kłusownictwu” w Namibii, który podejmuje działania przeciwko tej okrutnej formie przemocy wobec zwierząt.

Ty także możesz przekazać dobrą energię dalej!

Kupując dowolne produkty VARTA, wspierasz SOS WIOSKI DZIECIĘCE i pomagasz zapewnić szczęśliwy dom potrzebującym dzieciom. 100 000 zł to minimalna kwota, jaką doładujemy konto stowarzyszenia. Finansowe wsparcie dla dzieci może być jeszcze wyższe - dzięki Tobie! Wkrótce na naszej stronie pojawią się szczegóły dotyczące aukcji charytatywnych z udziałem znanych i lubianych osób. Wylicytować będzie można m.in. warsztaty, specjalne zaproszenia czy całą masę gadżetów, które ucieszą każdego fana. Całość dochodów z licytacji przekażemy na SOS WIOSKI DZIECIĘCE. 

Więcej informacji można znaleźć na: http://www.varta-consumer-helps.com/pl/