Wystarczy przygotować artystyczną wizję interpretacji hasła przewodniego konkursu. Najbardziej kreatywna praca zostanie wkomponowana w mural, który pojawi się w ruchliwym punkcie w centrum Warszawy.

Samsung zaprasza wszystkie osoby zajmujące się projektowaniem grafiki – zarówno hobbystów, jak i profesjonalistów do artystycznej interpretacji hasła Kolor niech żyje! W ramach konkursu promującego najnowszy tablet Samsung GALAXY Tab S, zwycięska praca pojawi się w przestrzeni publicznej w formie muralu. Artystycznie wizja zostanie zaprezentowana na jednym z najbardziej ruchliwych miejsc w stolicy – ścianie przy wejściu do stacji Metro Politechnika. Dodatkowo, zwycięzca otrzyma GALAXY Tab S 10.5. Na nagrody mogą też liczyć osoby, które zajmą kolejne miejsca w ocenie Jury. Osoba z drugą pozycją otrzyma GALAXY Tab S 10.1 o wartości 2299 PLN, a osoba z trzecim miejscem - GALAXY Tab S 8.4 o wartości 1999 PLN.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Do 30 lipca br. uczestnicy mogą przesłać swoje artystyczne interpretacje hasła Kolor niech żyje! na adres: mural@cursor.pl w formacie .jpeg (lub wektorowym: .ai, .eps, .psd) w rozdzielczości 300 dpi. Projekty mogą zostać zrealizowane zarówno przy użyciu graficznych programów komputerowych, jak i w formie odręcznego rysunku czy malunku.W tytule maila należy wpisać hasło Konkurs Mural. Przed wysłaniem projektu do organizatora, należy pobrać ze strony mural.samsung.pl obrys wkomponowania projektu w zarys tabletu, który zostanie umieszczony na ścianie z muralem.

Mural ze zwycięskim projektem zostanie zrealizowany w sierpniu przy ul. Polnej w Warszawie. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: projektmural.pl