Bez względu na to, czy obchodzisz Walentynki czy nie, warto wziąć udział w konkursie, który przygotowaliśmy z myślą o naszych czytelnikach. W końcu to bardziej oryginalny prezent dla ukochanej osoby, niż kolacja przy świecach.

Mamy do rozdania 5 podwójnych zaproszeń na specjalne warsztaty fotograficzne dla par, które odbędą się już 22 lutego (sobota) w redakcji National Geographic Polska przy ul.: Marynarskiej 15 (wejście C). Poprowadzi je dyrektor artystyczny naszego magazynu: Wojciech Franus.

Warsztaty fotograficzne będą trwać jeden dzień. Wydarzenie ma charakter luźnego spotkania, podczas którego jest możliwość rozmowy, wymiany komentarzy, zadawania pytań. Uczestnikom zapewniamy także poczęstunek.

Podczas warsztatów Wojciech Franus obejrzy oraz oceni kilka zrobionych przez uczestników zdjęć, stąd prośba, by przynieść ok. 5 fotografii, jeśli chcesz, skorzystać z takiej możliwości. Być może podczas zajęć znajdzie się również czas na część praktyczną, dlatego lepiej wziąć ze sobą aparat fotograficzny. Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? Zadanie jest bardzo proste: zajrzyj na nasz profil na facebooku i w komentarzu na temat konkursu napisz, używając jedynie 3 słów, dlaczego Twój partner i Ty powinniście dostać zaproszenie na warsztaty! Na odpowiedzi czekamy od dziś od 11:30 (3 lutego) do 6 lutego do północy. Powodzenia!

Partnerem warsztatów jest firma ERV http://www.erv.pl/ z którą zorganizowaliśmy konkurs Beztroskie podróżowanie.
--