Startup Adventure to cykliczny konkurs dla Startupów organizowany przez Burda International Polska. Dzięki współpracy z najlepszymi mentorami i zaangażowaniu ekipy wydawnictwa Burda, Startup Adventure to idealne miejsce, by pokazać, zareklamować i rozwinąć swój projekt, a także znaleźć inwestorów.

Burda od dawna kojarzy się ze świetnej jakości magazynami. Dziś Burda to znacznie wiecęj. Projekt Startup Adventure to kolejny krok w naszym rozwoju w obszarze technologii, mobile oraz innowacji
– mówi Anna Podkowińska-Tretyn, Chief Digital Officer Burda International Polska.

Nagrodami w konkursie będą: kampania reklamowa w mediach Burdy i półroczna opieka mentorska. Łączna wartość nagród dla zwycięzcy to 150 tysięcy złotych! Dodatkowo wybrane startupy spotkają się również z managementem Burda Poland w celu omówienia potencjalnej współpracy i inwestycji.

W Burdzie wierzymy, że “startup” to tak naprawdę stan umysłu, dlatego budujemy go w głowach ludzi promując dzielenie się wiedzą, współpracę i networking. Najciekawsze projekty chcemy promować i wspierać na etapie dalszego rozwoju. Takie działanie ma podwójną korzyść nie tylko wspieramy młodą przedsiębiorczość, ale jednoczenie zaszczepiamy innowacyjność głęboko w organizacji
– dodaje Jowita Michalska, Chief Marketing Officer Burda International Polska .

Wśród mentorów konkursu zobaczymy m.in. management wydawnictwa Burda, a także Piotra Buckiego – szkoleniowca, wykładowcę i speca od marketingu, Marcina Beme - założyciela Audioteki, Norberta Kilena - szefa strategii agencji Think Kong, przedstawicieli Havas Media Group, funduszu Inovo, Internest i wielu innych. Spotkanie poprowadzą Mateusz Tułecki – twórca konferencji Internet Beta i szef strategii Grow Point, oraz Łukasz Głombicki, online manager National Geographic Polska.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 31 maja w godzinach 12:30-18:45, w warszawskiej siedzibie AIP Business Link, w budynku Zebra Tower. Jego tematyka to podróże, adventure i czas wolny. Zapraszamy do rejestracji wszystkie projekty zainteresowane rozwojem, które pracują w tym obszarze.

Więcej informacji na stronie www.startupadventure.pl.