VARTA po raz kolejny rzuca wyzwanie użytkownikom swoich urządzeń. Już 1 kwietnia ruszył międzynarodowy konkurs VARTA Selfie Shooters.
Ile ważnych momentów nie zostało uwiecznionych tylko dlatego, że nagle padła bateria w smartfonie? Nie pozwól, by umykały Ci piękne chwile. Rób zdjęcia zawsze, gdy tego chcesz i nie martw się pustą baterią. O zastrzyk energii dla Twojego sprzętu mobilnego zadba VARTA Powerpack – przenośny bank energii, który możesz użyć wszędzie i w każdej sytuacji. Pokaż światu, jakie momenty udało Ci się uchwycić. Przyślij swoje selfie z Powerpackiem, zaproś przyjaciół do zabawy i wygraj nagrodę główną 3 000 euro lub jeden z 10 zestawów sprzętu marki VARTA!

Uśmiechnij się, zrób zdjęcie i wygraj

Zasady konkursu są bardzo proste. Na początek wystarczy zarejestrować się online na stronie www.selfie-shooters.com. Pierwszym 400 osobom, które do 15 kwietnia 2014 r. zgłoszą swój udział w zabawie, VARTA rozda darmowe urządzenia Mini Powerpack – by łatwiej było wziąć udział w konkursie.

Potem nie pozostaje nic innego, jak pokazać całemu światu piękne chwile, które udało Ci się uwiecznić dzięki pełnej baterii w smartfonie. Zrób sobie selfie razem z Twoim Powerpackiem i umieść je na stronie www.selfie-shooters.com. Zdjęcia można przesyłać od 15 kwietnia do końca maja 2014 r.

Zwycięskie selfie zostanie wybrane w trakcie otwartego głosowania internautów. Przez cały czerwiec każdy będzie mógł zagłosować na wybrane przez siebie zdjęcie z galerii, która pojawi się na stronie konkursowej. Aby wypromować swoje selfie i zdobyć jak najwięcej głosów, koniecznie umieść je w swoich kanałach społecznościowych wraz z hashtagiem #Selfie_Shooters i zaproś znajomych do zabawy.

Zdjęcie, które otrzyma największą liczbę głosów wygrywa, a jego autor otrzyma nagrodę pieniężną o wysokości 3 000 euro. Wyniki głosowania poznamy 7 lipca 2014 r. Twórcy zdjęć, które zajmą kolejne dziesięć pozycji, zostaną nagrodzeni sprzętem marki VARTA. Wreszcie, wśród wszystkich głosujących rozlosowanych zostanie 100 urządzeń Emergency Micro USB Powerpack marki VARTA.

HARMONOGRAM KONKURSU:
01.04.2014 – 31.05.2014 – Rejestracja online
15.04.2014 – 31.05.2014 – Zgłaszanie zdjęć
01.06.2014 – 30.06.2014 – Głosowanie internautów
07.07.2014 – Ogłoszenie wyników
 
Więcej informacji na www.selfie-shooters.com i www.varta-consumer.pl.

Informacje na temat VARTA
VARTA Consumer Batteries GmbH & Co KGaA jest dostawcą innowacyjnych, najwyższej jakości produktów z sektora baterii, akumulatorków, ładowarek i latarek. Firma, z główną siedzibą we Frankfurcie nad Menem, zatrudnia 1200 pracowników w 30 krajach, generując roczny obrót w wysokości 400 milionów Euro. Centrum sprzedaży znajduje się w Ellwangen. Dzięki nowatorskim pomysłom na produkty, które mają swoje źródło w ponad stuletnim doświadczeniu, VARTA utrzymuje rynek mobilnej energii w ciągłym ruchu. VARTA zawdzięcza swoją wyjątkowość nie tylko innowacjom, ale również szerokiemu asortymentowi oraz niepowtarzalnej jakości i wzornictwu produktów. Sekret udanego asortymentu to intensywne skupienie się na stylu życia konsumentów i ścisła współpracy z detalistami. To umożliwia VARTA szybkie i elastycznie reagowanie na aktualne trendy wśród urządzeń z rynku dóbr szybko zbywalnych (FMCG). W ten sposób firma dostarcza idealne rozwiązania energetyczne. VARTA Consumer Batteries GmbH & Co KGaA jest częścią Spectrum Brands Group, globalnej firmy na rynku dóbr konsumpcyjnych – wiodącym dostawcą baterii, wysokiej jakości produktów ogrodowych i domowych, jak również do golenia i produktów higieny osobistej.