Gdzie znaleźć najlepsze kluby wakacyjne? Na nich oparty jest np. wyjątkowy koncept TUI MAGIC LIFE. To nowa filozofia wypoczynku, skupiona na najlepszych doświadczeniach klientów, uwzględniająca nie tylko ich indywidulane potrzeby, ale też sytuację życiową i wiek. Wszystkie to miejsca powyżej 4*, położone przy plaży, oferujące usługi najwyższej jakości.

W ramach TUI MAGIC LIFE znajdziemy m.in. 5-gwiazdkowy, położony na Riwierze Tureckiej TUI MAGIC LIFE Belek, wyjątkowe miejsce na urozmaicone i niezapomniane wakacje, szczególnie dobre dla rodzin z dziećmi. Miejsce to słynie z wyjątkowej oferty dla najmłodszych - wspaniałych animatorów i klubów dla dzieci w rożnych grupach wiekowych. Jednak każdy znajdzie tu cos dla siebie. Ten odremontowany w 2018 roku hotel zachwyca bogatą infrastrukturą i licznymi udogodnieniami. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą poddawać się wodnemu szaleństwu w basenach ze zjeżdżalniami, korzystać ze zróżnicowanej oferty sportowej i odpoczywać w komfortowych i przestronnych pokojach rodzinnych. Hotel zapewnia bardzo bogaty program rozrywkowy - zajęcia kreatywne kilka razy w tygodniu, codzienne zajęcia sportowe, międzynarodowe animacje dla dorosłych, codzienne wieczory tematyczne, przedstawienia kilka razy w tygodniu, wieczory taneczne z muzyką na żywo i wiele innych. W hotelu spróbujemy też znakomitej kuchni w restauracjach otwartych bez ograniczeń, z możliwością indywidulanego wyboru godzin posiłków oraz ze specjalnym menu dla dzieci.

TUI MAGIC LIFE Belek

Z kolei pięciogwiazdkowy TUI MAGIC LIFE Masmavi, również usytuowany na Riwierze Tureckiej, zachwyca nie tylko wspaniałą lokalizacją tuż przy piaszczystej plaży, lecz także stylowymi wnętrzami i rozległym, pełnym zieleni ogrodem. Hotel słynie ze znakomitych programów rozrywkowych, przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Amatorzy wodnych atrakcji znajdą tu aż 10 basenów i zewnętrzny aquapark z pięcioma zjeżdżalniami. Hotel ma rozbudowane zaplecze sportowe z kortem tenisowym, wypożyczalnią rowerów, zajęciami fitness oraz siłownią i oferuje całe mnóstwo zajęć dla osób, uwielbiających aktywnie spędzać czas: aerobik, aqua aerobik, aqua fitness, bodywork, taniec/aerobik w stylu latino, pilates, indoor cycling, step aerobik, stretching, joga, zumba, łucznictwo i wiele innych.

Jeden z lepszych klubów wakacyjnych znajdziemy również na Wyspach Kanaryjskich. Mowa o TUI MAGIC LIFE Fuerteventura, położonym na klifie, bezpośrednio przy plaży, blisko laguny Sotavento, plaży Cofete i urokliwych Jandii i Morro del Jable. To prawdziwy raj dla amatorów surfingu, windsurfingu i kitesurfingu, wodnym szaleństwom nie ma tutaj końca. Tu również znajdziemy wyjątkową atmosferę, mnóstwo atrakcji i bogaty program rozrywkowy, a świetni animatorzy i ich animacje pozostaną na długo w naszej pamięci. Organizują oni przedstawienia dla dorosłych, wieczory tematyczne i taneczne z muzyką na żywo, zajęcia taneczne i wiele innych aktywności, również sportowych.

TUI MAGIC LIFE Fuerteventura

To jedynie kilka przykładów. TUI oferuje czternaście klubów wakacyjnych, w sześciu kluczowych miejscach na świecie, z masą różnorodnych atrakcji. Wszystko, z czego będziemy chcieli korzystać podczas wakacji jest w TUI MAGIC LIFE wliczone w cenę w ramach tzw. Ultimate All Inclusive, a usługi są najwyższej jakości. Mamy więc pewność budżetu i choć to trochę droższa wakacyjna opcja, możemy liczyć na świetny stosunek jakości świadczonych usług do ceny.

Dodatkowo TUI MAGIC LIFE proponuje coś naprawdę wyjątkowego. To MAGIC Angels - miejscowi gospodarze, którzy obejmują opieką osoby podróżujące samotnie i samotnych rodziców. Pomagają nawiązać kontakt z innymi osobami spędzającymi wakacje w pojedynkę, jeżeli tylko mamy na to ochotę. MAGIC Angels znajdą dla nas partnera sportowego, towarzystwo podczas posiłku, zorganizują opiekę nad dzieckiem czy grupę na wieczorną imprezę. Oczywiście zawsze pod hasłem „Wszystko możesz, nic nie musisz”. Jeżeli więc jedziemy na nasze wymarzone wakacje samotnie, by cieszyć się swoboda i niezależnością, a zapragniemy jedynie towarzystwa podczas kolacji, MAGIC Angels nam je zapewnią.

Nowa formuła zorganizowanych wakacji przyciąga coraz młodsze pary, grupy przyjaciół i całe rodziny. Jak deklaruje TUI w ramach TUI MAGIC LIFE , jest też bardzo przyjazna dla osób LGBTQ+. To za sprawą atmosfery, panującej w wakacyjnych klubach, ogromnej różnorodności atrakcji, ich swobodnego wyboru w ramach ceny wakacji i możliwość ich dostosowania do wszystkich swoich preferencji za pomocą wygodnych, prostych narzędzi online.