Warto chociażby spojrzeć na wyjątkowy koncept TUI  MAGIC LIFE. To kompletnie nowa filozofia działania, skupiona na najlepszych doświadczeniach klientów, uwzględniająca nie tylko ich indywidualne potrzeby, ale też sytuację życiową i wiek.

Klub wakacyjny, nie hotel

Miejsca, w których się zatrzymujemy w ramach TUI MAGIC LIFE to nie wielkie i bezduszne hotele. To kluby wakacyjne, w których panuje swobodna, nieformalna atmosfera, przesycona życzliwością i uśmiechem. TUI oferuje czternaście takich klubów, w sześciu kluczowych miejscach na świecie, z masą różnorodnych atrakcji. Wszystko, z czego będziemy chcieli korzystać podczas wakacji, jest w TUI MAGIC LIFE wliczone w cenę w ramach tzw. Ultimate All Inclusive.

Wszystko w cenie

Ultimate All Inclusive jest podstawą filozofii takich programów jak TUI MAGIC LIFE. Możemy wybierać spośród najlepszych klubów wakacyjnych (w TUI MAGIC LIFE każdy powyżej 4* i przy plaży), w których wszystko, czego potrzebujemy, jest już wliczone w cenę pobytu, a usługi są najwyższej jakości. Mamy więc pewność budżetu i choć to trochę droższa wakacyjna opcja, możemy liczyć na dobry stosunek jakości świadczonych usług do ceny oraz brak dodatkowych kosztów..  

MAGIC Angels

TUI MAGIC LIFE proponuje coś naprawdę wyjątkowego. MAGIC Angels to miejscowi gospodarze, których praca polega na objęciu opieką osób podróżujących samotnie czy samotnych rodziców, pomagający nawiązać kontakt z innymi osobami spędzającymi wakacje w pojedynkę, jeżeli tylko mamy na to ochotę. MAGIC Angels znajdą dla nas partnera sportowego, towarzystwo podczas posiłku, zorganizują opiekę nad dzieckiem czy grupę na wieczorną imprezę. Oczywiście zawsze pod hasłem „Wszystko możesz, nic nie musisz”. Jeżeli więc jedziemy na nasze wymarzone wakacje samotnie, by cieszyć się swoboda i niezależnością, a zapragniemy jedynie towarzystwa podczas kolacji, MAGIC Angels nam je zapewnią.  

Coraz młodsi klienci

Nowa formuła zorganizowanych wakacji przyciąga coraz młodsze pary, grupy przyjaciół i całe rodziny. Jak deklaruje TUI w ramach TUI MAGIC LIFE, jest też bardzo przyjazna dla osób LGBTQ+. To za sprawą atmosfery panującej w wakacyjnych klubach, ogromnej różnorodności atrakcji, ich swobodnego wyboru w ramach ceny wakacji i możliwości ich dostosowania do wszystkich swoich preferencji za pomocą wygodnych i prostych narzędzi online.

Rodzinne wakacje

By wymarzone wakacje były naprawdę udane, na dobrą zabawę muszą liczyć zarówno rodzice, jak i ich dzieci. Dlatego w TUI MAGIC LIFE część klubów wakacyjnych specjalizuje się w pobytach rodzinnych, oferując pokoje dla rodzin, programy rozrywkowe dla dzieci i młodzieży oraz możliwość wspólnego, rodzinnego spędzania czasu. Można tam znaleźć magiczne kluby dla dzieci od 3 do 12 roku życia, specjalne programy dla nastolatków 13-16 lat, szkoły pływania, place zabaw, aquaparki, warsztaty z DJ-ami, zawody dla graczy i wiele innych atrakcji.

Satysfakcja na pierwszym miejscu

Wydaje się, że biura podróży zauważyły, że kluczem do dobrego biznesu, podobnie jak w innych branżach, są obecnie głównie rekomendacje klientów, dlatego w takich konceptach jak TUI MAGIC LIFE satysfakcja klientów musi być na najwyższym poziomie. To sprawia, że są to wyjątkowe propozycje, które pozwalają nam przeżyć podczas wymarzonych wakacji naprawdę magiczne chwile.

Szczegóły na temat oferty TUI MAGIC LIFE znajdziecie na www.tui.pl/hotele-tui-magic-life oraz www.tui.pl/promocja-tui-magic-life