Urządzenie 2w1, takie jak Huawei MateBook, może Ci pomóc pracować mądrzej, w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, wtedy, gdy jesteś maksymalnie wydajny i kreatywny, a więc niekoniecznie w biurze.
 

Papilarny dostęp
 

Hasła dostępu? Tym nie musisz już sobie zawracać głowy. Huawei Matebook działa na systemie Windows 10, który oferuje Windows Hello – mechanizm automatycznie rozpoznający użytkownika. I działa bezbłędnie: w testach bez problemu rozpoznał par bliźniaków jednojajowych.
 

Magiczny ołówek
 

Wolisz długopis od klawiatury? Żaden problem! Aplikacja OneNote pozwala nie tylko notować, ale sięgnąć po dodatkowe przybory czy przedyktować wybrany tekst. Tęsknisz za pożółkłymi zeszytami w linie? OneNote jest na to gotów. A dzięki trybowi Continuum, dostępnemu w Windows 10, wszystkie aplikacje zachowują się spójnie, bez względu na to , czy otwierasz je w typie laptopa, czy tabletu.
 

W żywiole sieci
 

Jeśli chcesz treściami z sieci dzielić się innymi lub wrzucać do notatnika, nie musisz już kopiować, robić zrzutów ekranów i przeklejać. Dzięki Edge, najnowszej przeglądarce Microsoft dostępnej na Windows 10, możesz edytować, komentować, dzielić się ze znajomymi, podkreślać treści, także przy użyciu ekranu dotykowego, wygodniej niż w notatniku. I to wszystko zapisać w OneNote, i wrócić do notatek w dowolnym momencie.
 

Artystyczna dusza
 

Windows Ink z pewnością do niej przemówi. Możesz stworzyć własne pocztówki z podróży, spersonalizowane grafiki, korzystając z rysika, który działa tak jak ołówek. Dzięki „Smart Sticky Notes” stworzysz także odręczne notatki, przypomnienia, a komputer, bazując na Twoich zapiskach, poprowadzi Cię do celu, nie tylko w miejskiej dżungli.