Jak to działa, czyli 100 naukowych wyjaśnień od in vitro do druku 3D. Wszystkiego dowiemy się z kolejnego, specjalnego wydania National Geographic Polska!

To, co nas otacza, jest naprawde niezwykłe. Choć czasem o tym zapominamy. Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć ten numer specjalny National Geographic i zachęcić Was do wspólnego odkrywania najbliższego otoczenia. Tylko proste i fascynujące wyjaśnienia czasem bardzo skomplikowanych procesów. Ciekawe fakty. Nowatorskie rozwiązania. Odpowiedzi na nurtujące pytania. Jestem pewna, ze ten numer zaspokoi głód wiedzy wszystkich osób ciekawych świata. Ja z pewnością będę do niego wracała jeszcze wiele raz – pisze we wstępie Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna National Geographic Polska.

Najnowszy specjalny numer NG Polska jest podzielony na 4 części: mechanika, siły natury, tworzywa i chemia oraz biologia i medycyna. Czytelnicy dowiedzą się jak działa pralka, ale też silnik odrzutowy, siły natury, nanotechnologie, czy nasze własne ciało.