Hoop Likes Festival Gdańsk 2014: Festival Ludzi Internetu to spotkanie z gwiazdami znanymi głównie z ekranów komputerów. Pojawią się b(v)logerzy, youtuberzy i muzycy, których głównym miejscem aktywności jest sieć internetową. Wszystko odbędzie się Gdańsku w AmberExpo. A o festiwalowych wydarzeniach współdecydować będą internauci i publiczność. Festiwal zostanie podzielony na cztery strefy: muzyczną, modową, kulinarną oraz tzw. Game Zone.
Na scenie muzycznej - Music Zone - wystąpią m.in.: Bednarek, Cezik, The Dumplings, Margaret, Grubson i Ifi Ude.
W Fashion Zone pojawią się modowe blogerki m.in. Jessika Mercedes i Maffashion. Zobaczyć będzie można pokazy projektantów zainspirowanych technologią  i poświęcone modzie instalacje multimedialne.
W strefie kulinarnych poczynań i live cookingu - Food Zone - kuchennym szaleństwom oddawać się będą:  Kocham Gotować, Red Lipstic Monster i Lisie Piekło.
Game Zone - w tej strefie będzie można zagrać z najpopularniejszymi na polskim YouTube graczami: Rockiem, SKFF i  SA Wardęga. Na Hoop Likes Festival Gdańsk 2014 zaprasza Czesław Mozil. Juror X Factora spędza teraz w Gdańsku dużo czasu - jako dyrektor artystyczny festiwalu.

Więcej informacji: www. likesfestival.com