Przygotowanie się do podróży jest zazwyczaj skomplikowanym wyzwaniem. Zaplanowanie tego, czego potrzebujemy w trakcie podróży jest niezwykle ważne, żeby na miejscu cieszyć się już tylko wymarzonymi wakacjami lub przygodą, która na nas czeka. Ważne jest, aby zabrać ze sobą odpowiednie ubrania, sprzęt i kosmetyki. Ale równie ważna jest dobra golarka. Panowie z bujnym zarostem na pewno wiedzą o co chodzi. Niezależnie od tego, czy jedziemy pod namiot, czy do hotelu. W góry, czy nad morze. Warto mieć przy sobie niezawodne urządzenie. Czy taka istnieje? Postanowiliśmy to sprawdzić. Na tapet wzięliśmy Braun Series 9 Pro.

Uniwersalność

Niezależnie od długości zarostu golarka marki Braun bardzo sprawnie i szybko usuwa włoski praktycznie za jednym pociągnięciem. Nie ma dla niej znaczenia gęstość oraz to czy będzie miała do czynienia z 2- lub nawet 7-dniowym zarostem. ​​​​​​Golarka Series 9 Pro jest wyposażona w innowacyjne, zsynchronizowane elementy golące „ProHead–5”, które współpracują ze sobą, aby wychwycić więcej włosów. Szczególnie ważne jest to, że nie musimy tracić dużo czasu podczas porannego golenia. Kilka ruchów maszynką i możemy dalej ruszać w drogę! Obrotowa głowica o zakresie ruchu 40 stopni dopasowuje się do konturów twarzy, czyniąc golenie przyjemnym i delikatnym. Trymer ProLift został zaprojektowany tak, aby delikatnie podnosić i przycinać długie i twarde włosy.

-Polecam ją każdemu, ale przede wszystkich Panom o bardzo wrażliwej skórze twarzy, którzy po goleniu zwykłymi maszynkami miewają podrażnienia. - mówi Hubert Gromadzki, który testował Series 9 Pro od Braun. - Swoją przygodę z goleniem zarostu zacząłem jako nastolatek. Używałem wtedy zwykłych jednorazowych golarek z nożykami. Niestety nie zawsze dobrze znosiłem golenie w szczególności kiedy moja twarz nie była wystarczająco nawilżona. Teraz nie muszę się martwić o odpowiednie przygotowanie przed porannym goleniem, ponieważ Braun Series 9 Pro świetnie radzi sobie z goleniem zarostu na sucho a co najważniejsze, nie podrażnia mojej cery. - dodaje.

To niezwykle ważne podczas wyjazdów. Po pierwsze pozwala zaoszczędzić miejsca w kosmetyczce na kosmetyki do golenia. Po drugie brak podrażnień to zbawienie, szczególnie w upalnych miejscach. Ostatnia rzecz, o której marzymy to podrażnienia skórne przy prażącym słońcu tropików. 

Odporność

Czasem nie przewidzimy tego, w jakie miejsce akurat będziemy chcieli się udać. Niekiedy warunki, z którymi będziemy musieli się zmierzyć będą naprawdę ekstremalne. Dlatego ważne jest, żeby mieć jedną sprawdzoną golarkę, zamiast kupować kilka różnych i niepotrzebnie gromadzić masę sprzętu (Pamiętajmy o naszej planecie! Nadmierny konsumpcjonizm też jest zagrożeniem!). Pod tym kątem również sprawdziliśmy golarkę Braun. · Wybrane zestawy Braun Series 9 Pro zostały wyposażone w przenośne etui ładujące PowerCase.

Golarka jest w 100% wodoodporna. Golenie jest możliwe zarówno na sucho, jak i na morko, z żelem czy pianką do golenia. Dzięki temu, spokojnie możemy ją zabrać na jachty lub w miejsca wyjątkowo wilgotne. Czasem może się zdarzyć, że zalejemy nasz sprzęt. Nie musimy się o to martwić w tym przypadku. 

Dostępna w wybranych zestawach baza SmartCare Center umożliwia ładowanie, czyszczenie, smarowanie ostrzy oraz suszenie golarki.

Golarka sprawdzi się również na wypady, podczas których nie będziemy mieli przez dłuższy czas dostępu do elektryczności. Bateria działa naprawdę długo, a wybrane modele zawierają etui ładujące PowerCase. Wówczas czas pracy na jednym ładowaniu to nawet do 6 tygodni. Nawet po miesiącu w dżungli nie będziemy wyglądali jak Tom Hanks z filmu Casteway.

Kompaktowość

To bardzo istotne w podróży, żeby nasz bagaż nie ważył zbyt dużo, a poszczególne przedmioty nie zajmowały wiele miejsca. Na szczęście Braun Series 9 jest bardzo kompaktową golarką. Skończą się zatem dylematy, czy brać naszą elektryczną golarkę, czy może postawić na jednorazówki.

- Urządzenie zajmuje niewiele miejsca. Dodatkowo posiada swój futerał, który chroni ją przed uszkodzeniami z zewnątrz i zabrudzeniami. - zauważa nam Hubert. - Często moje zlecenia wiążą się z podróżą za granicę, wtedy właśnie zabieram ze sobą golarkę, która jest niezawodna, szybka. Sama golarka ma również wytrzymałą baterię, która pozwala na długie działanie.

Podsumowanie

Golarka marki Braun - Series 9 Pro na pewno sprawdzi się dla miłośników podróży. To, co wyróżnia ją od innych dostępnych na rynku to na pewno jej uniwersalność. Sprawdzi się zarówno podczas wypadów weekendowych do dużych miast, jak i na wyjazdy, podczas których będziemy musieli spać pod namiotem. Czas działania jest bardzo długi, a to oznacza, że na większość wycieczek nie musimy zabierać ładowarki. Producent zapewnia również, że sprzęt działa nawet do 7 lat.

Z kodem NATIONAL200 do końca roku kupicie golarkę Braun Series 9 Pro ze specjalnym rabatem 200 zł na stronie https://bit.ly/BraunxNGPL