Spełniając kolejne oczekiwania klientów, Grupa Eurail wprowadziła na tegorocznych, odbywających się w styczniu targach turystycznych, Vakantiebeurs 2010 w Utrechcie w Holandii, specjalną ofertę przejazdów InterRail 60+ Pass. Dzięki tej wyjątkowej ofercie osoby, które skończyły sześćdziesiąty rok życia będą mogły podróżować po Europie, płacąc za bilet według specjalnego cennika.
- Osoby powyżej 60. roku życia to ekscytująca, nowa grupa podróżnych InterRail. Mają oni bowiem czas i środki, aby zwiedzać świat – tłumaczy dyrektor ds. marketingu, Ana Dias e Seixas z Grupy Eurail. - Co więcej, to właśnie oni odkrywają, że podróżowanie koleją jest tańsze niż latanie, a na kontynencie europejskim istnieje wiele ciekawych regionów turystycznych, do których można dotrzeć właśnie pociągiem.
Od wielu już lat przejazdy InterRail Pass cieszyły się największą popularnością wśród młodych ludzi, podróżujących po Europie. Wiek siedemdziesięciu procent wszystkich pasażerów nie przekraczał do niedawna 26 lat. Jednak z możliwości podróżowania InterRail mogą przecież korzystać wszyscy, niezależnie od wieku.   
Na Holenderskich Targach Turystycznych wprowadzono również bilety InterRail Global Pass, ważne przez 15 kolejnych dni. Jest to prawdziwa nowość, gdyż do tej pory bilety te obowiązywały przez 22 dni, ewentualnie jeden miesiąc lub krótszy czas. Nowe bilety stworzono z myślą o podróżnych, którzy chcą przemieszczać się koleją co kilka dni, podczas swoich dwutygodniowych wakacji.
Warto również pamiętać o biletach InterRail One Country Pass, obowiązujących na terenie tylko jednego kraju. Jest to oferta skierowana do wszystkich tych, którzy np. do  Hiszpanii, Wielkiej Brytanii czy Portugalii pragną dostać się samolotem.
Za pięć miesięcy rozpocznie się kolejny wakacyjny sezon urlopowy. Może już teraz warto pomyśleć o planach na ten czas.