Lubicie deskę z latawcem? Kto próbował, ten wie, że zabawa na kite'ach uzależnia. Nawet samo patrzenie z brzegu jest wielką frajdą.

Już w najbliższy piątek podczas Pucharu Polski Ford Kite Cup 2014 w Chałupach zobaczymy całą czołówkę polskiego kitesurfingu, a wśród nich Mistrzynię Świata we Freestyle'u, Karolinę Winkowską z Teamu Forda.

zdjęcia: Łukasz Nazdraczew/Eureka Karolina rozpoczęła ten rok od zdobycia pierwszego miejsca na zawodach Pucharu Świata PKRA w Panamie oraz trzeciego w Maroku. Na ostatnich zawodach, które odbyły się niedawno we Francji, triumfowała wygrywając zawody i jednocześnie obejmując prowadzenie w tegorocznym rankingu PKRA. Należy do absolutnej światowej czołówki, do nielicznych na świecie kobiet, które wykonują z gracją tak trudne tricki jak Back Mobe czy S-Mobe.
zdjęcia: Łukasz Nazdraczew/Eureka Oprócz Karoliny, podczas zawodów będzie można zobaczyć wyczyny świeżo upieczonych Wicemistrzów Świata w Formule Kite, Maksa Żakowskiego Wicemistrza Świata Młodzików i Tomka Janiaka Wicemistrza Świata Mastersów.
Spotkajmy się na plaży! Będzie słońce wiatr i wielkie emocje.

23-25.05 Chałupy
19-22.06 Rewa
10-13.07 Łeba
29-31.08 MP Jastarnia Więcej o Ford Kite Cup znajdziesz na http://www.ford.pl/Aktywnosci/KiteCup