Festiwal FOTOCAMP to impreza jakiej jeszcze nie było. 3 dni i 3 noce prelekcji, warsztatów, konkursów, konsultacji, rozmów przy ognisku do białego rana, projekcji filmów oraz przegląd portfolio. Fotografowie National Geographic: Marek Arcimowicz, Adam Brzoza, Paweł Młodkowski, Mikołaj Nowacki i Marcin Zaborowski podczas prelekcji zdradzą tajniki swojej pracy i chętnie odpowiedzą na każde pytanie, a Iwona El Tanbouli-Jabłońska, dyrektor artystyczna, przybliży wam pracę w polskiej edycji magazynu.

Zobacz galerię>>>

Dodatkowo wśród zaproszonych gości znajdzie się m.in. żywa legenda fotografii - Tomek Sikora. Nie zabraknie również Maćka Nabrdalika, fotografa Agencji VII oraz Joanny Kinowskiej - kuratorki wystaw fotograficznych i historyka sztuk. 

Festiwal to także okazja do pochwalenia się własnymi zdjęciami przed najlepszymi fotografami oraz szansa na nauczenie się czegoś nowego. A wszystko to w kameralnej atmosferze w plenerach Karkonoskiego Parku Narodowego.  Pierwsza edycja FOTOCAMPU odbędzie się 14-17 czerwca 2018 na Camp66 w Ścięgnach, pod Karpaczem. Lista zgłoszeń zostaje otwarta 14 maja (liczba miejsc ograniczona). 

Szczegółowy program i wszelkie informacje na:

www.fotocamp.pl

https://www.facebook.com/fotocamppl/

https://www.instagram.com/fotocamppl/