Wiek to tylko metryka i stan umysłu. Niektórzy przez całe życie są bardzo aktywni, dużo jeżdżą po świecie i nie zmienia się to, choć „lata lecą”. Inni np. dopiero na emeryturze rozkwitają i postanawiają czerpać z życia pełnymi garściami. Nie mają już bowiem tylu zobowiązań i w końcu mogą rozwinąć skrzydła. Turystów z oprószonymi siwizną włosami można spotkać nawet w najdalszych zakątkach globu.

Również Dubaj jest często odwiedzany przez tzw. silversów. Nic dziwnego – w tym mieście roi się od różnorodnych i często niespotykanych w innych miejscach atrakcji. Każdy, niezależnie od wieku, gustu i zainteresowań, znajdzie coś dla siebie. Nawet bardzo wymagający turyści, a tacy często są podróżnicy w sile wieku, z pewnością nie będą się w Dubaju nudzić. Ci, którzy potrzebują intensywnych bodźców i doświadczeń, mogą podnieść sobie tam poziom adrenaliny, a ci, którzy szukają spokoju i relaksu, wyciszą się i zregenerują. Dubaj to też raj dla miłośników golfa.

Od pustynnych cudów przez wycieczki po zabytkach i historycznych dzielnicach aż po bajeczne plaże i eleganckie restauracje – najciekawsze miejscówki, aktywności i atrakcje Dubaju znajdziecie w galerii zdjęć.