Taka obniżka to okazja wyjątkowa, wyjątkowy prezent HiMountain na otwarcie letniego sezonu.
 Nie jest to wiosenne sprzątanie przepełnionych magazynów i pozbywanie się niesprzedawalnych towarów. Bubli na wyprzedaży nie ma. Wręcz przeciwnie, są towary najwyższej jakości, cieszące się uznaniem klientów i nieraz nagradzane na międzynarodowych targach Jedna z gwiazd wyprzedaży to plecak Expedition Rock marki VauDe, zdobywca nagrody na targach ISPO w Monachium i nagrody Outdoor Kauf Tipp. Kosztuje zaledwie  179.- zł. Zwykła  cena to  370.- zł. Pozostając przy plecakach warto wymienić kultowy  plecak Magic Rock. Obniżka ceny z 350.- zł na 159.- zł, to rzeczywiście nie lada gratka.  Plecaki zachwycają wzornictwem i funkcjonalnością. 
Posiadanie małego dziecka nie musi oznaczać rezygnacji z ulubionych wyjazdów, wędrówek po górach. Maleństwo wkłada się w nosidełko... Swing, firmy VauDe, cieszące się dużym uznaniem, które zostało przecenione z 430.- zł na 239.- zł. Buty ważna rzecz- jest się w łóżku albo w butach. Włoska firma Garmont robi buty od kilkudziesięciu lat, jest ceniona i znana. Na wyprzedaży dostać można wysokie buty trekingowe Formula GTX, z membraną Goretex czyli absolutnie nieprzemakalne, z podeszwą Vibram, za 299.- zł, przecenione z 449.-zł. Są także modele miejsko-wycieczkowe, i na dłuższe wędrówki ( model Flash III ).

Niemiecka firma Edelrid robi z pewnością najlepsze liny wspinaczkowe na świecie. Powstała 145 lat temu, utrzymuje pozycję lidera jakości i innowacyjności. Wyprodukowała pierwszą na świecie perlonową linę wspinaczkową. Teraz ustanawia nowe standardy dla uprzęży wspinaczkowych. Wyprzedaż daje możliwość kupienia 60m liny Python  za 365.- zł (zwykła cena 600.- zł), liny Cobra za 345.- zł, kasku Targa za 130.- zł i wielu innych produktów Edelrida.

Lista atrakcyjnych towarów i niecodziennych okazji jest bardzo długa. Rozpisywać się o kolejnych markach i produktach można by jeszcze bardzo długo. Ale czy to ma sens? Najlepiej pójść do sklepu i przekonać się samemu. Byle szybko.

 Lista sklepów prowadzących wyprzedaż:            

  • BIELSKO-BIAŁA: ul. Cechowa 2
  • GDAŃSK: CH AUCHAN, ul. Szczęśliwa 3
  • GDYNIA: ul. Wybickiego 3.
  • KRAKÓW: Centrum Outdoor, ul. Zyblikiewicza 2
  • ŁÓDŹ: CH TULIPAN, ul. Piłsudskiego 94
  • POZNAŃ-SWARZĘDZ: CH ETC, ul. Poznańska 6
  • WARSZAWA: róg Krakowskiego Przedmieścia i Królewskiej
  • WROCŁAW: Centrum Outdoor Rynek, ul. Kuźnicza

 HiMountain zaprasza na wyprzedaż wszystkich  aktywnych ludzi.  * prezentowany artykuł nie jest ofertą w rozumieniu prawa handlowego.