Tym razem tytułowy bohater wybierze się w osobistą podróż, podczas której zbada granice i możliwości swojego ciała. Podczas tej wyprawy będzie mógł również podjąć walkę ze starzeniem swojego organizmu. Zapowiada się bardzo ekscytująco!

„Bez granic z Chrisem Hemsworthem” – o czym jest ten serial?

„Bez granic z Chrisem Hemsworthem” to sześcioodcinkowy serial oryginalny, który do tej pory był dostępny wyłącznie dla subskrybentów platformy Disney+. Wyjątkowo, w ten długi weekend, polscy widzowie będą mieli okazję obejrzeć dwa premierowe odcinki na kanale National Geographic. 

Podczas każdego odcinka znany aktor Chris Hemsworth podejmuje serię fizycznych i umysłowych zadań, przygotowanych przez ekspertów, naukowców i lekarzy światowej klasy. Celem eksperymentów jest powstrzymanie dolegliwości wieku starczego, co ma wpłynąć na dłuższe i szczęśliwsze życia bohatera. 

Serial obfituje w fantastyczne ujęcia kaskaderskie, jak choćby wspinaczka po linie nad przepaścią. Oprócz dawki fantastycznych wrażeń widzowie otrzymają wiele praktycznych informacji na temat zdrowia. Dowiedzą się, dlaczego wystawianie się na działalnie ekstremalnych temperatur (poprzez morsowanie czy wizyty w saunie) może wydłużyć życie. A także przekonają się, czy krótkotrwała głodówka może pozytywnie wpłynąć na organizm.

Kiedy i gdzie obejrzeć? 

Premierowa emisja odbędzie się 7 stycznia. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany o godzinie 16:00. Potem nie warto odchodzić od telewizora, ponieważ już o godzinie 17:00 rozpocznie się emisja drugiego. 

Jeżeli ktoś tego dnia nie będzie mógł ekscytować się razem z Chrisem Hemsworthem, to spokojnie, nic nie stracicie. Powtórka tych dwóch odcinków będzie następnego dnia od godziny 12:00.