Impreza już po raz trzeci, w dniach 26-27 kwietnia odbędzie się w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu. W programie, poza wystawami ponad setki czołowych europejskich tatuatorów, koncerty muzyki niezależnej, wystawy graficzne i pokazy teatralne.

Cykl wydarzeń organizowanych pod szyldem Cropp Tattoo Konwent to nie tylko najpopularniejsze w Polsce targi tatuażu, na których swój warsztat prezentują profesjonalni tatuatorzy z kraju i zagranicy. To także wyjątkowa w swojej formule impreza przyciągająca fanów alternatywnych brzmień i fascynujących występów. W tym roku na scenie artystycznej festiwalu zobaczymy piękne, kobiece projekty z pogranicza pokazów mody i teatralnych performensów.

– Cropp Tattoo Konwent to najbardziej kolorowy festiwal w Polsce. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, nawet jeśli nie planuje zrobienia sobie tatuażu, a jedynie chce się zainspirować lub posłuchać dobrej, niebanalnej muzyki i wziąć udział w pokazach, których nie zobaczy nigdzie indziej – przekonuje Marcin Pacześny, współorganizator i inicjator Cropp Tattoo Konwent.

W tym roku twórcy postawili na wyjątkowo kobiecą odsłonę konwentu. Jednym z głównych wydarzeń sceny pokazowej będzie Dollhouse – autorski projekt fotografki Diany Błażków i Aniki Stanclik ze studia fryzur Cococabana. Artystki zabiorą widzów w świat dzieciństwa. Po scenie przejdą bowiem piękne, wytatuowane modelki, które wcielą się w rolę porcelanowych lalek. Alabastrowa cera modelek, oryginalne stroje projektu Diany Błażków i ekstrawaganckie fryzury stworzone przez Anikę Stanclik sprawią, że nie będzie można oderwać od nich wzroku. Dla autorek tego przedsięwzięcia będzie to trzeci pokaz na Cropp Tattoo Konwent we Wrocławiu.

– Podkreślenie atrakcyjności dziewczyn poprzez dodanie im nieco pikanterii to główny cel organizowanych przez nas pokazów – mówi Diana Błażków. – DollHouse to intrygująca historia. W tym roku show uświetni występ tajemniczej postaci, która tchnie lalki do życia, a całość jak zawsze dopełni starannie dopracowana scenografia i muzyka – dodaje.

Nietypowy pokaz mody to tylko część atrakcji przygotowanych przez organizatorów Wrocław Cropp Tattoo Konwent. Obowiązkowym punktem programu będzie elektryzujący pokaz znanej modelki i performerki scenicznej Lucky Hell, która specjalnie dla wrocławskiej publiczności przybędzie na konwent prosto z Finlandii. Jej podszyte nutką erotyzmu show łączące w sobie zmysłowy taniec z połykaniem mieczy i ognia z pewnością podniesie widzom pozom adrenaliny. Występ na Cropp Tattoo Konwent będzie pierwszą w Polsce okazją do zobaczenia pięknej, wytatuowanej Lucky Hell na żywo.

Pokaz Dollhouse Diany Błażków i Aniki Stanclik odbędzie się pierwszego dnia konwentu, 26 kwietnia o godz. 18:00. Występu Lucky Hell będzie można podziwiać z kolei przez dwa dni festiwalu: 26 kwietnia o godzinie 19:50 i 18:00 oraz 27 kwietnia o godz. 16:00 i 18:00.

Bilety na wszystkie atrakcje dostępne w przedsprzedaży w serwisie Biletin.pl w cenach: 30 zł – bilet jednodniowy, 40 zł – bilet dwudniowy i 200 zł – bilet VIP (w cenę biletu VIP wliczone są napoje, alkohol oraz t-shirt Cropp Tattoo Konwent).

Więcej informacji na temat poszczególnych odsłoń Cropp Tattoo Konwent
na stronie: http://www.tattookonwent.pl/ i na Facebooku: https://www.facebook.com/CroppTattoo