Żyjemy w świecie, w którym możemy odkrywać i celebrować swoją tożsamość wszelkimi środkami wyrazu – modą, pielęgnacją, muzyką, kulturą czy aktywizmem. Za każdym razem mamy możliwość pokazania własnej osobowości i tożsamości. 

Nowy, wszechstronny trymer od Braun został zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom płynnie przechodzić między unikalnymi i ewoluującymi stylami. Z pomocą tego urządzenia włosy będą wyglądały tak, jak powinny, niezależnie od stylizacji. Ułożone i przycięte, nieokiełznane i swobodnie się układające oraz wszystko pomiędzy: Braun Series X zapewnia łatwość, szybkość i komfort przy każdym pociągnięciu.

Unikalne cechy Braun Series X pomogą osiągnąć użytkownikom praktycznie każdą stylizację  – od prostego zarostu po precyzyjne przycinanie wymagające konturowania 
i  wyznaczania linii, dzięki:

Innowacyjnemu ostrzu 4D

o    Jedno ostrze z 4 elementami tnącymi, na które składają się 2 trymery boczne 
i 2 strefy golenia centralnego pracujące z częstotliwością 450 ruchów na sekundę.
o    Ostrze 4D ze stali nierdzewnej pozostaje ostre nawet do 6 miesięcy, w przypadku dwóch pełnych zabiegów golenia tygodniowo*

5-ciu nasadkom w zestawie 

o    Urządzenie pozwala na łatwe, szybkie i wygodne golenie na gładko nawet 
w najtrudniej dostępnych miejscach. Z łatwością można uzyskać także pożądaną długość dzięki nasadkom o długościach 1, 2, 3 i 5 mm do twarzy oraz 3 mm i 0 mm – SkinGuard, do ciała.
o    Nasadka SkinGuard (0 mm) chroni skórę nawet w najbardziej delikatnych miejscach na ciele – od klatki piersiowej, pach i pachwin po twarz, szyję i brwi.

Ruchomej głowicy Flex 

o    Dopasowuje się do kształtu twarzy i ciała, co jest szczególnie przydatne podczas pielęgnacji trudno dostępnych obszarów.

45-minutowemu czasowi pracy po jednorazowym ładowaniu

o    O niskim stanie naładowania baterii poinformuje wskaźnik na urządzeniu.

100% wodoodpornej konstrukcji

o    Golenie i stylizacja zarostu za pomocą Braun Series X mogą odbywać się zarówno na sucho, jak i na mokro, a do czyszczenia wystarczy bieżąca woda. 

Gumowej, antypoślizgowej rączce

o    Zapewnia wysoki komfort użytkowania i pewność każdego ruchu.

Od ostrzy 4D po gładką rękojeść, każda funkcja nowego trymera Braun Series X zapewnia użytkownikom wygodną pielęgnację i precyzyjne rezultaty – na każdym poziomie umiejętności.

Braun Series X, cena sugerowana – od 279 zł w zależności od modelu.
Więcej informacji na: braun.pl