Specjalnie dla polskich kibiców

Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła dzisiaj uruchomienie specjalnego lotu z Warszawy do Saint Etienne we Francji. To okazja dla polskich kibiców, by wesprzeć drużynę na miejscu w kolejnej fazie rozgrywek Mistrzostw Europy Euro 2016.

Jesteśmy pod wrażeniem gry reprezentacji Polski. Mamy przyjemność zaoferować polskim kibicom możliwość obejrzenia i wspierania ich drużyny na miejscu. Spodziewamy się dużego zainteresowania, dlatego warto nie zwlekać"
- powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

 

Bezpośrednio na mecz

Specjalny lot WIZZ odbędzie się w dniu meczu w godzinach dogodnych dla kibiców. Jeden z nowych samolotów typu Airbus A320 we flocie Wizz Air wyląduje we Francji w sobotę 25 czerwca przed godziną 9:00 rano. Lot powrotny do Polski rozpocznie się tego samego dnia, po meczu, krótko po godzinie 19:30. Nie trzeba więc planować noclegu.

Bilety dostępne są tylko w obie strony, a ich ceny rozpoczynają się od 1837 złotych/ 419,98 euro*. Taryfa zawiera podatki, inne opłaty obowiązkowe oraz mały bagaż podręczny (max. 42x32x25cm). Zniżki oferowane przez Wizz Discount Club nie mają zastosowania przy zakupie biletów dla tych specjalnych lotów. Rezerwacji można dokonać od 23 czerwca. Tu sprawdzisz dostępność biletów >>>