Ruszyła druga edycja akcji promocyjnej aparatów z serii NX pt. „Najszybciej do doskonałości”, organizowanej przez firmę Samsung Electronics Polska w ramach współpracy z magazynem National Geographic Polska. Rozszerzeniu uległa lista aparatów, których nabywcy będą mogli uczestniczyć w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Wojciecha Franusa, dyrektora artystycznego miesięcznika – zostały nią objęte wszystkie modele bezlusterkowców marki Samsung z serii NX, także te, które zostaną wprowadzone w drugiej połowie 2014 roku.

W warsztatach fotograficznych National Geographic będzie mogła wziąć udział każda osoba, która kupiła jeden z aparatów Samsung serii NX biorących udział w promocji (modele GALAXY NX, NX30, NX300, NX20, NX2000, NX1000 i NX1100) oraz chce rozwijać swoją pasję fotografowania. Wystarczy wysłać zgłoszenie uczestnictwa wraz ze skanem dowodu zakupu na adres nationalgeographic@guj.pl. Warsztaty są doskonałą okazją, aby poznać pełnię możliwości swojego aparatu Samsung NX. Poprowadzi je Wojciech Franus, doświadczony fotograf oraz dyrektor artystyczny miesięcznika National Geographic Polska. Akcja promocyjna potrwa do 31 grudnia 2014 roku.

Aparaty fotograficzne Samsung z serii NX łączą innowacyjną technologię z funkcjonalnością. Wszystkich tych, którzy chcą się dowiedzieć, jak w pełni wykorzystać ich możliwości, by zrobić idealne zdjęcie serdecznie zapraszam na moje zajęcia – mówi Wojciech Franus, dyrektor artystyczny National Geographic Polska.

Mamy nadzieję, że okazja wzięcia udziału w warsztatach zachęci jak najwięcej osób do rozwijania swojej pasji fotograficznej. National Geographic jest doskonale znaną wszystkim renomowaną marką i tytułem znanym z doskonałych zdjęć i reportaży. Fotografowie pracujący dla tego tytułu mają doskonałe oko do zdjęć i wiedzą, jak optymalnie wykorzystać niemałe możliwości aparatów z serii NX. Bardzo się cieszymy z faktu, że będą oni mogli podzielić się swoim doświadczeniem z użytkownikami aparatów Samsung ­– powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Regulamin promocji jest dostępny na stronie: www.promocjaNX.samsung.pl