Carrefour Polska - właściciel i zarządca sieci centrów handlowych wraz z miesięcznikiem National Geographic Polska zaprasza do obejrzenia wyjątkowej wystawy fotograficznej, którą będzie można zobaczyć w trzech centrach handlowych: „Gryf” w  Szczecinie, „Glinki” w Bydgoszczy oraz „Galerii Zdrój” w Jastrzębie Zdroju. Na wystawę składa się 31 unikalnych zdjęć dokumentujących życie i najsłynniejsze wyprawy Martyny Wojciechowskiej. Fotografie przedstawiają obrazy ze wszystkich kontynentów świata, dodatkowo wzbogacone opisami i krótkimi historiami, dzięki którym widz może w pełni wniknąć w prezentowany świat kultur i tradycji.  Poczuć magię podróży. Poczuć pełnię życia.
Motywem przewodnim wystawy są 4 żywioły: ogień, woda, powietrze i ziemia, które najpełniej odzwierciedlają charakter, zainteresowania oraz potrzeby znanej dziennikarki.  
„Wierzę, że mamy jedno życie i musimy je przeżyć na 100 procent. Dlatego nieustannie podnoszę sobie poprzeczkę i nie tylko marzę, ale po prostu mam odwagę konsekwentnie te marzenia realizować” - powiedziała Martyna Wojciechowska.
Misją Carrefour Polska jest łączenie oferty handlowej z ciekawymi wydarzeniami edukacyjno-społecznymi realizowanymi na terenie posiadanych centrów handlowych.  Wystawa fotograficzna „4 żywioły”, to przede wszystkim zaproszenie do czerpania radości w codziennych sprawach, do życia pełnią i doceniania małych, zwyczajnych rzeczy.
  Wystawę będzie można obejrzeć w następujących terminach:
„CH Glinki”  w Bydgoszczy,  w dniach 10-24 sierpnia 2013 r.
„CH Gryf” w Szczecinie, w dniach 25 sierpnia – 06 września 2013 r.
„Galerii Zdrój” w Jastrzębiu-Zdroju, w dniach 22 września – 05 października 2013 r.