Carrefour Polska - właściciel i zarządca sieci centrów handlowych wraz z magazynem „National Geographic Polska”  oraz „National Geographic Traveler”zaprasza do obejrzenia unikalnej  wystawy fotograficznej w CH Morena w Gdańsku.
Wystawa zatytułowana „30 najpiękniejszych miejsc na ziemi”  to efekt plebiscytu, w którym udział wzięli czytelnicy obydwu magazynów. Do konkursu jury National Geographic Polska, zgłosiło ponad 100 zdjęć przedstawiających zarówno krajobrazy, jak i budowle. Czytelnicy w głosowaniu internetowym oceniali każdą nominację, a następnie oddawali swój głos na wybrane miejsce. W ten  sposób powstał ranking Najpiękniejszych Miejsc na świecie, wśród których znalazły się również polskie miasta.  Wszystkich ciekawych, które z naszych miejscowości zasłużyły sobie na miano najpiękniejszych, zapraszamy do CH Morena.
Misją Carrefour Polska jest łączenie oferty handlowej z ciekawymi wydarzeniami edukacyjno-społecznymi realizowanymi na terenie posiadanych centrów handlowych.  Wystawa fotograficzna „30 najpiękniejszych miejsc na ziemi”, to zaproszenie do odbycia niezwykłej podróży po świecie, do zachwycenia się pięknem miejsc dalekich i bliskich.
Wystawa w CH Morena odbędzie się w dniach 8-20 września 2013 roku.