Trzy dni najlepszych, nagradzanych na światowych festiwalach dokumentów o zmieniającym się świecie, innych kulturach i dalekich podróżach. od piątku do niedzieli (20-22.04) w warszawskim Kinie Wisła w ramach 3. Trzy Żywioły Festiwal Filmów Świata 2012. Festiwal otworzy spotkanie autorskie z Darkiem Sepioło i jego filmami (wstęp wolny). Przez lata, Darek zajmował się głównie fotografia podwodną, zdobywając uznanie na światowych konkursach fotograficznych i w licznych publikacjach. „Magia wielkiego błękitu – 7 kontynentów“ to cykl filmowy unikalny na skalę światową. Nie powstał bowiem dotychczas dokument tak doskonale oddający piękno podwodnego świata. A w dodatku zrealizowany przez Polaka. Darek zdobył uznanie zdobywając nagrody na prestiżowych konkursach międzynarodowych (w tym dwukrotnie National Geographic).

Kolejne dwa dni (sobota 21. kwietnia i niedziela 22. kwietnia) wypełnią filmy dokumentalne nagradzane na najważniejszych festiwalach świata, pokazywane w trzech blokach tematycznych: Podróże, Przygoda i Cywilizacja. Wszystkie filmy wyświetlane będą z polskimi napisami. Program filmowy będzie wzbogacony o warsztaty filmowe, które poprowadzi znany twórca dokumentów i wykładowca TVN Media School  Jacek Szymczak. W czasie imprezy widzowie zagłosują na najlepszy film (nagroda publiczności „Czwarty Żywioł”), wezmą udział w licznych konkursach.

Więcej informacji, w tym pełny program, na stronie organizatora: www.3zywioly.pl.

20-22.04.2012
Kino Wisła, Plac Wilsona 2, Warszawa


wstęp:

•    Piątek – wstęp wolny
•    Bilet na jeden seans: 12 zł
•    Karnet na sobotę: 40 zł
•    Karnet na niedzielę: 40 zł
•    Karnet na całą imprezę 70 zł

Bilety:

przedsprzedaż: Bilety.3zywioly.pl

sprzedaż biletów  w kinie Wisła: na 1h przed pierwszym pokazem w piątek/sobotę/niedzielę i w czasie trwania całego festiwalu.