Większość młodych artystów pierwszy raz w życiu będzie mogła wystąpić na wielkiej scenie z profesjonalną obsługą techniczną, przed tysięczną publicznością, w wielobarwnych kostiumach, zarówno tych scenicznych jak i tych tradycyjnych. Dzieci zapamiętają ten występ na całe życie, a w trudnych chwilach przywołanie tego wspomnienia przypomni im, że marzenia się spełniają. 
 

Młodzi artyści w ciągu 3,5 tygodnia nie tylko wymieniali się swoimi umiejętnościami z zakresu sztuki i tradycji, ale także poznawali, zaprzyjaźniali się i pokazywali, że między dziećmi bariery znikają bardzo szybko. Nie mając wspólnego języka, dzieci stworzą kolaż mieniący się różnorodnością kultur, talentów i technik artystycznych. 
 

W tym roku na jednej scenie wystąpią dzieci z Brazylii, Maroko, Ukrainy, Gruzji, Meksyku, Słowacji, Ugandy, Hiszpanii, Mołdawii, Indii, Estonii, Rumunii, Indonezji, Macedonii, Polski, Nepalu, Izraela, Włoch, Iranu.
 

Spektakl Finałowy Brave Kids obejrzycie we wtorek 12 lipca, godz. 18.00-90.00, w Hali Stulecia we Wrocławiu. Wstęp biletowany.

Źródło: Materiały organizatora / Brave Festival