Już od wejścia nie można było mieć wątpliwości, że każdy kto tego wieczoru wejdzie do Hangaru 646 na warszawskim Służewcu będzie uczestniczył w czymś wyjątkowym. W przyjaznej atmosferze, przy delikatnych i bardzo finezyjnych przekąskach w jednym miejscu zgromadzili się ludzie kochający przygody i kolekcjonowanie przeżyć. 

Przez ostatnie kilka miesięcy na stronie "Polska Pełna Przeżyć" zbieraliśmy Wasze historie, relacje i zdjęcia. Dzieliliście się z nami tym, co najciekawsze i co dostarcza najwięcej adrenaliny. Niektóre atrakcje przetestowaliśmy sami i trzeba przyznać - przygód nie brakowało. 

Wieczór zaczęliśmy do wspólnego testowania parku trampolin w Hangarze 646. Najpierw rozgrzewka, krótki pokaz w wykonaniu 5 trenerów i hulaj dusza! Przeżycie wyjątkowe, piszący te relacje jeszcze ma zakwasy, ale już planuje powtórkę. 

Zobacz galerię zdjęć z imprezy!

Podsumowując konkurs wręczyliśmy nagrody. Laureat głównej Wiktor Borsuk odbierając symboliczny czek na 3 tysiące złotych i voucher na skok ze spadochronem powiedział, że dzięki wygranej ruszy w następną podróż. Trzymamy kciuki i liczymy na relację ze zdjęciami! 

Podczas spotkania nie zabrakło także podziękowań. Dyrektor zarządzający Wyjątkowego Prezentu - Jakub Matuszewski podziękował z okazji 10-tych urodzin całemu swojemu zespołowi i wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że firma, która początkowo miała malutkie biuro i tylko 2 pracowników rozrosła się do 48 punktów i 9 krajów gdzie działa. To rzeczywiście imponujący wynik. 

Reprezentująca naszą redakcję Agata Żychlińska odczytała przemówienie redaktor naczelnej Agnieszki Franus i dodała sporo ciepłych słów od siebie. Praca nad przewodnikiem była od początku ciekawą i rozwijającą przygodą dla wszystkich uczestników projektu. 

Co dalej z przewodnikiem "Polska Pełna Przeżyć"? Nie znajdziecie go w sklepach, będą towarzyszyć specjalnym ofertom Wyjątkowego Prezentu.